У Запоріжжі генеральний директор КК «Мрія» залишив свою посаду

Про кадрові зміни повідомили на офіційному сайті компанії.

«Сьогодні (16 вересня — прим. ред.) в нашій компанії настав час змін.
Генеральний директор Артем БІЛИЙ залишає свою посаду. 
Артем Петрович керував компанією три роки. За цей період було багато всього. В компанії відбулися значні зміни майже в усіх напрямках нашої роботи – гуртування команди, зміцнення комунікації з нашими споживачами та партнерами, оптимізація бюджету….
Колектив керуючої компанії «Мрія» вдячний Артему Петровичу за всі ці роки співпраці.
За оптимістичну життєву позицію та роздачу позитивних емоцій!
За активність! Креативність! Допитливість! Ініціативність! За сталеві нерви! І бажання бути першим! За постійний рух вперед, до нових звершень!
Ми будемо і надалі підтримувати та розвивати все, що Ви, Артеме Петровичу, започаткували.

«Дякую, колеги! Я теж багато чому у Вас навчився, ми разом долали всі труднощі, спільно будували нові форми роботи, спільно вирішували усі проблеми і спільно раділи досягненням! Я всім вам дуже вдячний за допомогу і підтримку у мої перші дні в компанії і в подальших моїх починаннях. Сподіваюся, що ці наші спільні зусилля принесуть компанії нові успіхи та подальший розвиток. Я щиро бажаю компанії досягти розквіту та  міцності. Ви – команда, а команда завжди досягає своєї мети.
Щастя вам усім, успіхів, здійснення всіх задумів, нових вам ідей та їх втілення! Залишаємось на зв’язку.», — йдеться у повідомленні.

Артем Білий Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-zaporizhzhi-generalnij-direktor-kk-mriya-zalishiv-svoyu-posadu/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top