У Запоріжжі готують до відкриття транзитний хаб «Я — Херсон» — відео

Тут на кілька днів зможуть зупинитися мешканці Херсонщини, які виїхати до Запоріжжя

У Запоріжжі готують до відкриття центр прийняття і розподілення вимушених переселенців (ВПО) з Херсонської області «Я — Херсон». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник міського голови Херсону Роман Головня.

«Друзі, як і обіцяв робота з допомоги мешканцям Херсону й області ведеться, продовжується і масштабується. Не легко, але залучили додатковий транспорт на евакуацію — курсує. Наступний етап — це зустріч херсонців на вільній землі. Знайшли приміщення, домовились, написали проєкт, знайшли донорів», — повідомив Роман Головня.

За його словами, транзитний хаб у Запоріжжі запрацює вже найближчим часом. Транзитний Хаб «Я — Херсон»запрошує до співпраці всіх небайдужих українців. Кожен охочий може долучитися до команди підтримки і відродження Херсонщини. Для цього необхідно заповнити гугл-форму.

У зв’язку з тим, що у Запоріжжі вже знайшли прихисток понад 150 тисяч вимушених переселенців з окупованих росіянами територій, центр «Я — Херсон» стане транзитним хабом. Тут на кілька днів зможуть знайти прихисток мешканці Херсонщини, які змогли виїхати до Запоріжжя через наразі єдиний шлях — Василівку Запорізької області. Відпочивши декілька днів, херсонці зможуть далі виїхати до безпечних місць в інших регіонах України або ж за кордон.

У приміщенні хостела хабу «Я — Херсон», який співпрацює з фондом Карітас, наразі є можливість розмістити одночасно 300 осіб. Однак за підтримки ООН та Unicef кількість місць планують збільшити до 400. У хостелі є кімнати на 2, 6, 8 осіб, а також великі, де можуть розміститися до 20 осіб. Тут є їдальня, декілька зон для відпочинку, занять спортом, а також обладнане укриття.

Нагадаємо, що Ірина Верещук вкотре закликала евакуюватися мешканців територій під окупацією та тих, де тривають бої.

Наразі з окупованої росіянами Херсонщини можна виїхати лише до Запоріжжя. Дорога на Запоріжжя сьогодні це єдиний шлях, яким можна покинути тимчасово окуповану Херсонщину.

Також жителям Нікополя радять виїхати з міста через регулярні обстріли з окупованого Енергодара.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение У Запоріжжі готують до відкриття транзитний хаб «Я — Херсон» — відео появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizhzhi-gotuyut-do-vidkrittya-tranzitniy-hab-ya-herson-video

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top