У Запоріжжі можуть відкрити новий торгово-розважальний центр: вартість проєкту понад 80 млн євро

Анатолій Шкрібляк зазначив під час відкриття в Харкові ТРЦ Nikolsky, що подібні проєкти з’являть ще у трьох містах. Зокрема, у нашому місті.

За його словами, на реалізацію цього проєкту мають витратити понад 80 мільйонів євро. Назвати торгово-розважальний центр планують – Khortitsa Mall. Будуватимуть його 2,5 роки на Набережній. У ТРЦ знаходитиметься картинг-центр, боулінг, 8-зальний кінотеатр, роледром, каток. Центр вміщуватиме 200 магазинів. Також планують збудувати паркінг на 1340 паркувальних місць.

Место, где может появиться новый ТРЦМесто, где может появиться новый ТРЦ

Варто зазначити, Budhouse Group – це одна із найбільших девелоперських компаній України, яка управляє чотирма торговими центрами – ТРЦ Fabrika (Херсон), ТРЦ Lubava (Черкаси) і ТРЦ Forum (Львів), ТРЦ Nikolsky (Харків), а також готелем Khortitsa Palace (Запоріжжя).

Головне фото – ілюстративне

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-mozhut-vidkriti-novij-torgovo-rozvazhalnij-centr-vartist-proiektu-ponad-80-mln-ievro/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-zaporizhzhi-mozhut-vidkriti-novij-torgovo-rozvazhalnij-centr-vartist-proiektu-ponad-80-mln-ievro

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top