У Запоріжжі музиканти натхненно імпровізували

У камерній залі Запорізької облфілармонії відбувся джазовий концерт

У скрутні часи завжди хочеться на мить позбутися тривоги і переживання. 29 червня таку можливість мали запоріжці та гості міста, відвідавши концерт «MOMENT NOTICE».

джаз

Наповнитись гарними емоціями допомогли композиції Хораса Сільвера, Джерома Керна, Ке́нні До́ргема та інших.

джаз

Чудове виконання, настрій подарували натхненні артисти джазового ансамблю під керівництвом Юрія Крюкова. Юрій Анатолійович має бездоганну репутацію досвідченого й справедливого музичного керівника із власним новаторським підходом до музики та музичної інтерпретації.

джаз

Неперевершений рівень виконання продемонстрували Станіслав Шинкаренко (ударні), Артем Крамаренко (бас гітара), Тарас Пацернюк (труба, флюгельгорн), Іван Левченко (саксофон-тенор), Гліб Формальський (тромбон), Юрій Крюков (фортепіано).

Музиканти робили те, що вміють найкраще – імпровізували, адже джаз — це музика свободи та найвищий прояв творчої енергії та таланту виконавців!

джаз

Харизма, магія, драйв, пристрасть та майстерність лауреата міжнародних конкурсів, солістки філармонії, приголомшливо чарівної Поліни Гонтарь зачарували усіх присутніх.

джаз

Живий звук, технічна досконалість, що поєднались із бездоганним відчуттям стилю і невичерпним творчим натхненням – все було на бездоганному рівні.

концерт

Концерт «MOMENT NOTICE» в рамках проєкту філармонії «Мистецькі зустрічі у камерній залі» дав можливість відпочити від стрічки новин з фронту, насолодитися прекрасною музикою та виконанням.

джаз

Адже, музика — це справжні ліки для душі.

Віримо, що наша рідна країна обов’язково буде мирною, квітучою, мальовничою, незалежною та щасливою! Впевнено крокуємо разом до нашої Перемоги!

джаз

Зверніть увагу

7-8 липня 2022 у Запорізькій обласній філармонії закривається ювілейний 65-й симфонічний сезон. Музиканти підготували дві прем’єри. У програмі прозвучить “Симфонія №3 “Героїчна” Л.В. Бетховена, а також інструментальна обробка пісні січових стрільців “Ой, у лузі червона калина”

Джерело: Запорізька обласна філармонія

Читайте також: У Запоріжжі прем’єра шикарної програми відбулася між сиренами

Читайте наші новини на сайті zprz.city

джаз
джаз
джаз
джаз
джаз

джаз
джаз
джаз

Сообщение У Запоріжжі музиканти натхненно імпровізували появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizhzhi-muzikanti-nathnenno-improvizuvali

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top