У Запоріжжі незаконний кіоск створює аварійні ситуації для пішоходів та водіїв — фото

Незаконний кіоск створює аварійну ситуацію для пішоходів та водіїв

Кіоск, в якому продають тютюнові вироби, встановили на вулиці Щасливій у Дніпровському районі. Він розміщується прямо біля дороги та створює цим аварійні ситуації.

кіоск

Через МАФ обзор як для пішоходів, так і для водіїв, обмежений. Поряд знаходиться стоянка біля великого супермаркету та зупинки громадського транспорту. Тож автівок досить багато.

Мешканці району уже давно нарікали на кіоск. Представники Дніпровської районної адміністрації та Інспекції з благоустрою провели перевірку. Про це повідомили на сторінці Дніпровської районної адміністрації у Фейсбуці.

кіоск

На підставі зібраних матеріалів виконавчим комітетом Запорізької міськради вже прийнято рішення про анулювання паспорту прив’язки тимчасової споруди.

Районною адміністрацією направлено відповідний лист до Інспекції з благоустрою з проханням винести на найближче засідання виконавчого комітету в липні проєкту рішення «Про звільнення території міста від самовільно розміщеного об’єкта по вул. Щасливій, 4 Б», для можливості подальшого примусового демонтажу кіоску, та забезпечення безпеки пішоходів та дорожнього руху.

кіоск

Раніше «Індустріалка» про ще один кіоск у Дніпровському районі. Його встановили прямо біля школи №73 по вулиці Дудикіна. Виявилося, що у власників в наявності є відповідні дозвільні документи на розміщення МАФа.

Разом з тим, чинними нормативними актами заборонено продавати алкогольну продукцію поблизу шкіл та дитячих садків.

Тому було прийнято рішення вивезти все відповідне обладнання, алкогольну продукцію, демонтувати фірмове брендування.

Читайте також: У Запоріжжі утворилися стихійні звалища у дворах та на зелених зонах — фото

Сообщение У Запоріжжі незаконний кіоск створює аварійні ситуації для пішоходів та водіїв — фото появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizhzhi-nezakonniy-kiosk-stvoryuye-avariyni-situatsiyi-dlya-pishohodiv-ta-vodiyiv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top