У Запоріжжі пасажирка випала з маршрутки в наслідок різкого маневру, в жінки перелом і черепно-мозкова травма

П’ять днів тому мешканка Запоріжжя випала з маршрутки №66, в наслідок маневру водія. Останній навіть не надав значення тому, що людина впала на асфальт і не підводилася. Про випадок, що трапився  розповів син постраждалої.

Євген Ман написав допис у соціальній мережі Фейсбук з проханням відгукнутися тим, хто став свідком інциденту. А у приватній розмові розказав подробиці.

Інцидент стався на зупинці Шмідта, що на Верхній Хортиці 5 днів тому. За словами пана Євгена, водій білої газелі, вище згаданого маршруту, під’їхав до зупинки, відчинив двері та не став очікувати, поки пасажири спокійно вийдуть. Він різко натиснув на газ, коли одна з пасажирок була ще на сходах. По інерції бідна жінка впала на асфальт. Маршрутчик не став витрачати свій час на постраждалу, не поцікавився станом здоров’я, не вибачився, більше того – навіть не зупинив автомобіль, зачинив двері та поїхав.

Травмовану жінку син відвіз до лікарні, медики констатували відкритий перелом руки та черепно-мозкову травму. Зараз жінці потрібно пройти курс реабілітації.

В міру свого характеру, постраждала не стала заявляти до поліції чи влаштовувати скандал. Втім її сини все ж хочуть знайти очевидців.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-pasazhirka-vipala-z-marshrutki-v-naslidok-rizkogo-manevru-v-zhinki-perelom-i-cherepno-mozkova-travma.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top