У Запоріжжі першокурсникам одного з найстаріших навчальних закладів зробили цікаву пропозицію

Учні зможуть отримати додаткову стипендію

Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту — один із найстаріших закладів нашого міста. Через рік навчальному закладу виповниться 100 років. Наразі в ліцеї навчається понад 400 дітей. Цього року до ліцею залізничного транспорту вступили 130 учнів, які будуть опановувати п’ять різних професій. Майже всі ці професії залишаються дуже затребуваними на підприємствах нашого міста. Одна з таких професій — «верстатник широкого профілю».

Юлія Гримова

-Цього року ми набрали 26 учнів на цю професію, — розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи Юлія Гримова. — Це буде інтегрована професія. Термін навчання складає чотири роки. По закінченню четвертого курсу, діти отримають три професії: «слюсар з ремонту рухомого складу», «верстатник широкого профілю», «слюсар-електрик з ремонту електроустаткування». Під час навчання більше годин відводиться саме на професію «верстатник широкого профілю». Вже з другого курсу діти будуть освоювати цю професію на робочих місцях запорізьких підприємств.

Цього року учні першого курсу професії «верстатник широкого профілю» стали учасниками унікальної стипендіальної програми компанії Метінвест та зможуть отримати додаткову стипендію. Про це учням ліцею розповів директор Центру кар’єри Метінвест Віталій Тишечко. Він зазначив, що влітку в Запоріжжі стартував пілотний проєкт стипендіальної програми для студентів партнерських училищ. В програму включені затребувані на виробництві професії — «токар» та «верстатник широкого профілю» Запорізького машинобудівного вищого професійного училища та Запорізького професійного ліцею залізничного транспорту.

Віталій Тишечко зробив першокурсникам цікаву пропозицію:

Віталій Тишечко

— Ми готові включити вас у нашу стипендіальну програму для того, щоб підтримати вас на цьому етапі навчання. Спеціально для професії «верстатник широкого профілю» для Запоріжжя ми розробили пілотну програму. З тими, хто зараз обирає Метінвест, як місце практики і місце майбутньої роботи, ми готові укласти угоду про виплату щомісячної стипендії. Ми будемо виплачувати вам стипендію 700 грн на руки кожному. Ви будете вчитися, а ми будемо контролювати вашу успішність, так як для нас важливо, щоб ви освоїли професію і набули навичок роботи. З другого і третього курсу стипендія буде складати 1000 — 1200 грн, в залежності від успішності учня. Ми будемо брати вас на оплачувану практику, а після навчання гарантовано надамо вам робоче місце.. Для нас важливо показати вам переваги роботи у нас та показати, що вибираючи Метінвест, ви обираєте стабільність, відповідальність і впевненість у завтрашньому дні.

Віталій Тишечко з учнями ліцею

Під час зустрічі Віталій Тишечко також розповів учням про компанію Метінвест, роз’яснив умови участі у програмі, подальші перспективи працевлаштування на підприємства групи Метінвест та про соціальні гарантії для працівників.

Учні дуже уважно слухали директора Центру кар’єри Метінвест, ставили цікаві питання та робили висновки.

Богдан Куратченко

-Я вважаю, що моя професія дуже затребувана в нашій країні та дуже перспективна, — зазначив учень першого курсу Богдан Куратченко. — Коли я обирав професію, я вагався між двома та обрав саме цю, тому що вважаю, що у мене будуть великі перспективи в майбутньому та хороша зарплатня. Сьогоднішня пропозиція мене дуже зацікавила. Я вважаю, що з Метінвестом треба працювати. Думаю, всі мої однокурсники захочуть отримувати додаткову стипендію.

Ян Максимюк за перший тиждень навчання не розчарувався у професії, яку обрав.

Ян Максимюк

— Про цю професію я дізнався від батьків, — сказав учень. — У мене дідусь працював зварювальником. Він мені розповів, що моя професія буде завжди затребуваною та я завжди зможу знайти роботу. Я сьогодні дізнався багато цікавого для себе про компанію Метінвест. Мабуть, я піду працювати на підприємство саме цієї компанії.

Переваги пропозиції від компанії Метінвест оцінив і педагогічний колектив навчального закладу.

-Додаткову стипендію наші учні будуть отримувати вперше, — зазначила заступник директора з навчально-виховної роботи Юлія Гримова. — Ми дуже за це вдячні. Діти зацікавилися цією пропозицією. Якщо в минулих роках професія «верстатник широкого профілю» користувалася досить невеликим попитом, то зараз діти бачать, як працює Метінвест і чують, яку зарплатню там платять. Тому йдуть навчатися до нас.

першокурсники Запорізького професійного ліцею залізничного транспорту

Наразі майбутні верстатники серйозно задумалися щодо подальшої кар’єри. Вже зараз діти можуть вирішити, чи хочуть вони в майбутньому впевнено стояти на ногах, працюючи на одному з підприємств Метінвесту: «Запоріжсталі», «Запоріжвогнетриві», Запорізькому ливарно-механічному заводі, «Запоріжкоксі» чи «Метінвест-Промсервісі», отримуючи достойну зарплатню та маючи повний соціальний пакет.

— Я радий, що дітям було цікаво дізнатися про нашу компанію, — підсумував Віталій Тишечко. — Судячи з реакції дітей, я зрозумів, що нам вже потрібно готувати для них робочі місця, так як більша частина групи зацікавилася нашою пропозицією. Я радий, що ми з ліцеєм залізничного транспорту розвиваємо наші партнерські відносини в сфері підготовки кваліфікованих робітників для наших підприємств.

Нагадаємо, Центри кар’єри Метінвесту працюють у Запоріжжі, Маріуполі та Кривому Розі. Є гаряча лінія, на якій також надають консультації.

Щоб стати учасником проєкту у Запоріжжі, потрапити на навчання і отримати роботу, потрібно звернутися в Центр кар’єри Метінвест: особисто за адресою м. Запоріжжя, просп. Металургів, 24 або зателефонувавши на «гарячу лінію»: 0-800-606-000 (дзвінки по Україні безкоштовні).

Графік роботи Центру: ПН-ПТ, 9:00 – 18:00.

Читайте також: Запорізькі студенти отримають додаткову стипендію та гарантоване робоче місце.

Сообщение У Запоріжжі першокурсникам одного з найстаріших навчальних закладів зробили цікаву пропозицію появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizhzhi-pershokursnikam-odnogo-z-naystarishih-navchalnih-zakladiv-zrobili-tsikavu-propozitsiyu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top