У Запоріжжі пес показав, як потрібно переходити дорогу

На відео помітно, що пес не лише переходить дорогу по пішохідному переході, а й дотримується вимог ПДР. Він також подивився на всі боки і, впевнившись, що шлях вільний, продовжив рух.

“Чотирилапий розумник показує, як правильно переходити проїзну частину”, – йдеться у публікації.

Патрульні вирішили нагадати й запоріжцям правила дорожнього руху.

Пішоходам забороняється:

виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;допускати самостійний, без нагляду дорослих, вихід дітей дошкільного віку на проїзну частину;переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, якщо є розділювальна смуга або дорога має чотири і більше смуг для руху в обох напрямках, а також у місцях, де встановлено огородження;затримуватися і зупинятися на проїзній частині, якщо це не пов’язано із забезпеченням безпеки дорожнього руху;рухатися по автомагістралі чи дорозі для автомобілів, за винятком пішохідних доріжок, місць стоянки та відпочинку.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-pes-pokazav-jak-pravilno-perehoditi/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-zaporizhzhi-pes-pokazav-jak-pravilno-perehoditi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top