У Запорiжжi планують створити медіатеку з майстер-класами у мережі Інтернет

У Запорiжжi планують створити медіатеку з майстер-класами у мережі Інтернет

Планується створити медіатеку з майстер-класами у мережі Інтернет. Це дозволить людям з особливими потребами навчатися мистецтву вдома.

У Палаці дитячої та юнацької творчості записали майстер-клас зі створення новорічної листівки у техніці пластилінографії. У роботі використовували нове обладнання, яке придбали за гроші виграні у конкурсі соціальних ініціатив «Ми — це місто». Перемогу отримали завдяки проекту «Інклюзивний медіасвіт», що передбачав впровадження інноваційних технологій у позашкільну освіту, тим самим роблячи її доступнішою для людей з особливими потребами.

Майстер-класи викладачів закладу записуються на камери, а далі потрапляють в інтернет. Тематика різна: образотворче мистецтво, декоративно-прикладна творчість, дизайн. Над створенням уроків працюють вихованці Палацу, нову техніку вже освоїли. На підтримку цього проекту в рамках конкурсу «Ми — це місто» комбінатом «Запоріжсталь» було виділено майже 100 тисяч гривень. Інклюзивні проекти підтримують регулярно. Дієвість проекту перевірили у центрі «Мазаль Тов», де діти та дорослі з інвалідністю дотримуючись майстер-класу випробували власні сили у пластилінографії. В планах працівників Палацу дитячої та юнацької творчості зробити майстер-класи інтерактивними. Зараз заняття викладають у записі, а у подальшому це буде онлайн-трансляція з можливістю ставити питання.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-planuyut-stvoriti-mediateku-z-majster-klasami-u-merezhi-internet/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top