У Запоріжжі почали латати ями на дорогах

 Дорожна техніка вийшла працювати у всіх районах

Вторгнення рф, звичайно, внесло корективи у плани фахівців КП «ЕЛУАШ» ремонту доріг у Запоріжжі. Тільки вчора дорожні робітники приступили до виконання ремонтних робіт. У березні-квітні асфальто-бетонну суміш не виготовляли.

ремонт Перемоги

У Вознесенівському районі дорожники проводять ямковий ремонт на ділянці від дамби, яка сполучає цей район та Олександрівський, і по направленню в бік Управління патрульної поліції в Запорізькій області.

ремонт Перемоги

— Це ямковий ремонт, — розповів начальник дільниці ШЕД №2 Вознесенівського району Максим Кікош. — На даній дільниці було відфрезеровано 160 м2, зараз проводяться роботи з укладки асфальтобетону. Плануємо сьогодні укласти 12-13 тонн.

Кікош Максим

Роботу плануємо завершити до п’ятниці. А потім перейдемо на другу ділянку — там теж великий фронт робіт. І будемо працювати далі.

ремонт Перемоги

Як зазначив Максим Кікош, дорожники будуть працювати у всіх районах на ділянках, узгоджених з райадміністрацією. На дільниці виділено по 40 тонн асфальто-бетонної суміші.

ремонт Перемоги

Зокрема, в Олександрівському районі дорожники працювали на вулиці Святого Миколая. В Дніпровському районі ямковий ремонт проводився на вулицях Істоміна та Дніпровське шосе.

ремонт Перемоги

Зазначу, що коли стало відомо, що запорізькі дорожники приступають до ремонту ділянок доріг, деякі містяни в соцмережах обурилися: мовляв, війна, який в біса ремонт доріг.

А от водії, навпаки, зраділи — після зими дорожнє полотно, як завжди, місцями знаходиться в жахливому стані.

Фото Олександра Прилепи

Читайте також: Жителі Запоріжжя засмічують каналізацію різним непотребом

Читайте наші новини на сайті zprz.city

ремонт Перемоги
ремонт Перемоги
ремонт Перемоги
ремонт Перемоги
ремонт Перемоги

Сообщение У Запоріжжі почали латати ями на дорогах появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizhzhi-pochali-latati-yami-na-dorogah

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top