У Запоріжжі повістки отримав 21 порушник правил комендантської години

Порушників правил комендантської години направляють до регіональних територіальних центрів комплектації та соціальної підтримки

У Запоріжжі продовжують затримувати порушників правил комендантської години. За минулу добу затримано та доставлено до підрозділів поліції 39 чоловіків та 7 жінок. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

21 порушника комендантської години направили до регіональних територіальних центрів комплектації та соціальної підтримки, де їм вручили повістки.

Варто зазначити, що комендантська година триває в Запоріжжі з 21:00 до 5:00. У цей час виходити з дому можна тільки під час повітряної тривоги, щоб перейти до укриття.

Нагадаємо, що російські військові не полишають спроб здійснити наступ на Запоріжжя. Та українські воїни їх стримують і не дають просунутися вглиб області.

Також «Індустріалка» повідомляла, яку інформацію українцям бажано видалити з телефону, якщо існує ризик опинитися в окупації. 

Читайте наші новини на сайті zprz. city.

Сообщение У Запоріжжі повістки отримав 21 порушник правил комендантської години появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizhzhi-povistki-otrimav-21-porushnik-pravil-komendantskoyi-godini

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top