У Запоріжжі працюють усі сервісні центри з обслуговування громадян

У  Запоріжжі  всі 8 сервісних центрів Головного управління ПФУ в Запорізькій області працюють в штатному режимі

Як розповіла “Індустріалці” начальник Головного управління ПФУ в Запорізькій області Світлана Жмурко, у сервісних центрах обслуговують як запорізьких відвідувачів, так і внутрішньо переміщених осіб.

Жмурко

Разом з тим, спеціалісти беруть участь у роботі Центру допомоги біженцям, вони надають роз’яснення та консультації з пенсійних питань щоденно.

Крім основної своєї роботи, пенсійники області активно підтримують наших військових, надають гуманітарну допомогу особам, які вимушені були залишити свої домівки через тимчасову окупацію територій області, фінансову допомогу територіальній обороні міста Запоріжжя.

В рамках підтримки медичних установ, які лікують наших поранених воїнів, Головним управлінням придбано та передано на потреби Запорізького військового госпіталю 2 морозильні камери.

Стойловська Ольга

«Як зазначила заступник командира частини — начальник медичної служби Наталя Пилипенко, передане майно допоможе персоналу їдальні у зберіганні продуктів харчування для пацієнтів.
Крім цього, працівники Головного управління Фонду регулярно допомагають пораненим бійцям продуктами харчування.
Командування госпіталя висловлює подяку колективу Головного управління Фонду за турботливе ставлення до їх проблем в скрутний для країни час», — зазначається на сторінці госпіталю в соцмережі. .  Як повідомляла  «Індустріалка», пенсії за квітень у Запорізькій області профінансовано повністю

Читайте також: У Запорізькій області проведуть перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение У Запоріжжі працюють усі сервісні центри з обслуговування громадян появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/foto/u-zaporizhzhi-pratsyuyut-usi-servisni-tsentri-z-obslugovuvannya-gromadyan

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top