У Запоріжжі пройшов «Сталевий стендап»

 У ПК металургів провели «Сталевий стендап»

Запоріжсталевці звикли активно й цікаво проводити вільний час та спілкуватися з колегами й після роботи. До карантину молодіжна організація комбінату «Запоріжсталь» проводила безліч різноманітних заходів. Серед яких одним з улюблених в учасників та глядачів була Ліга гумору. Але карантин затягнувся й «молодіжка» вирішила провести гумористичний івент в дещо іншому форматі. У молодіжному хабі Палацу культури металургів пройшов перший «Сталевий стендап». Глядачів в умовах карантину запросили небагато — запоріжсталевську молодь та їх групу підтримки. Обов’язковою умовою була вакцинація кожного учасника та гостя.

Сталевий стендап

— На стендап-вечірі виступають наші співробітники, які грали у Бердянській, Дніпровській, Запорізькій та інших регіональних Лігах сміху. У них великий досвід в гуморі, — відмітив головний спеціаліст із взаємодії з молоддю ПАТ «Запоріжсталь» Анатолій Ширма. — Ми організуємо для молоді заходи різних напрямків — кар’єрні, гумористичні, спортивні, інтелектуальні. Проводили опитування молоді комбінату і знаємо її інтереси. Ці заходи дуже важливі, тому що ми бачимо, як люди розвиваються в різних напрямках. Звичайно, їх кількість зараз менша, через карантинні обмеження. Ми щомісяця організуємо дозвілля, щоб наші люди не тільки працювали, а й активно проводили вільний час, спілкувалися й гуртувалися.

Сталевий стендап

Жартували чотири стендапери — Гліб Говорухін, Олександр Польськой, Олексій Риженко, Богдан Чепіжко. Коміки жартували про себе, про сім’ю, про роботу на комбінаті. Стендап — це жанр довгих жартів, в яких важлива інтонація, тому цитувати жарти не будемо. Тексти талановиті запоріжсталівці пишуть собі самі.

Наймедійніша особистість цього вечора — слюсар цеху холодної прокатки Олексій Риженко. Крім того, що він 15 років грав у КВК, бере участь у різних стендапах, телеглядачі могли бачити металурга Олексія в жорсткому реаліті-шоу на виживання «100 в 1», яке показували на телеканалі «ТЕТ». Шоу, в якому брало участь сто осіб, тривало 42 дні, Олексій вибув на 38-й день. (Розповідь Олексія Риженка про участь у шоу читайте в «Индустриалке» пізніше). На стендапі Олексій Риженко жартував про дружину і доньку.

Сталевий стендап

— Дружина на жарти не ображається, вона й сама іноді мені підказує теми, — посміхається Олексій Риженко. — Гумор допомагає в житті. А стендап — це гарний гумористичний напрямок, молодці організатори! Треба його розвивати. Це спілкування, нові знайомства. Не сидіти ж постійно вдома біля телевізора й грати в доміно.

Ведучий «Сталевого стендапу», молодіжний лідер обтискного цеху, слюсар-ремонтник цеху гарячої прокатки ПАТ «Запоріжсталь» Сергій Петров зізнався, що два роки не проводили гумористичних заходів й скучили за ними.

Сталевий стендап

— Такі заходи важливі, причому в першу чергу для глядачів, — вважає Сергій Петров. — Адже гумор продовжує життя. Це весело, цікаво, підіймає настрій. Можна гарно провести вечір. Ми беремо участь у регіональних Лігах сміху, але не вистачає саме запоріжсталевської «движухи» в гуморі.

Крім підготовлених виступів на стендап-вечері були також імпровізації та «відкритий мікрофон», де могли виступити всі бажаючи.

Читайте також: Запорізький металург розповів про свій секрет успіху.

Фото автора

Сталевий стендап
Сталевий стендап
Сталевий стендап
Сталевий стендап
Сталевий стендап
Сталевий стендап
Сталевий стендап
Сталевий стендап
Сталевий стендап
Сталевий стендап
Сталевий стендап
Сталевий стендап
Сталевий стендап

Сообщение У Запоріжжі пройшов «Сталевий стендап» появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizhzhi-proyshov-staleviy-stendap

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top