У Запоріжжі простилися з героєм захисником України

Обірвалося життя нашого земляка, старшого солдата Віктора Рачугіна. Прощалися з ним на Алеї захисників у парку Металургів як того хотіли його рідні.

Віктору було 36. До лав Збройних Сил він приєднався ще на початку війни на сході країни, служив у 55 окремій артилерійській бригаді. У березні Віктор вкотре підписав контракт, служив старшим оператором протитанкового взводу в 17 окремій Криворізькій танковій бригаді. Знайшов вірних товаришів та сумлінно виконував свою роботу, – кажуть колеги по службі.

Віктор ростив десятирічного сина Єгора та мріяв створити міцну родину. Але завадила планам підступна куля ворожого снайпера, що 27 жовтня під час виконання завдання обірвала життя солдата, поблизу селища Новотошкінське, що в Луганській області.

Попрощатись з Віктором Рачугіним прийшли рідні, друзі і товариші по службі. Вони провели чоловіка в останній путь з надією, що таких втрат у лавах Збройних Сил України не буде.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-prostilisja-z-geroiem-zahisnikom-ukraini/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-zaporizhzhi-prostilisja-z-geroiem-zahisnikom-ukraini

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top