У Запоріжжі проведуть онлайн-екскурсію Хортицьким лабірінтом

28 квітня Національний заповідник «Хортиця» проведе онлайн-екскурсію

Хортиця розквітає. Але зараз гуляти на острові заборонено. Тому на сторінці Національного заповідника «Хортиця» у «Фейсбук» проведуть онлайн-екскурсію «Хортицьким лабіринтом».

ХортицяХортицький лабіринт — це система алей, на яких можна побачити історію на власні очі. Ще під час створення заповідника на острові Хортиця планувалось закласти парк для висвітлення історичних місць на його території. У лабіринті можна побачити як історичні території, так і природні місця, що стали вже знаковими для багатьох. Про це нагадали у заповіднику.

-Побачимо дуб, садовий жасмин, спірею, тамарикс, клен (польовий, гостролистий інші), ялинку, сосну, в’яз, айлант та інші перлини нашого острова, — пообіцяли у заповіднику «Хортиця».

Хортиця

До речі, взимку «Індустріалка» побувала у Хортицькому лабіринті разом із старшим науковим співробітником сектору охорони природа Національного заповідника «Хортиця» Сергієм Василенком. Його цікаву розповідь про історію цього природного парку та зимовий фоторепортаж «Індустріалки» дивіться за посиланням. А коли все зазеленіло, там ще гарніше.

Хортиця

Хортиця

Хортиця

Хортиця

До речі, Хортицький лабіринт з системою перехресних алей в теперішньому вигляді з’явився у 2017 році завдяки конкурсу соціальних ініціатив «Ми — це місто» комбінату «Запоріжсталь». Співробітники заповідника подали заявку на його створення і виграли грант й облаштували красиві алеї для прогулянок.

Минулий рік став роком старту перетворень на Хортиці. Й вже обговорювали, як привести до ладу природні парки Хортиці, але війна змінила плани…

Початок онлайн-екскурсії «Хортицьким лабіринтом» в 11.00.

Читайте також:  У запорізькому ботанічному саду знайшли тимчасовий прихисток милі твариунки — фото.

Читайте наші новини на сайті zprz.city

Фото автора

Сообщение У Запоріжжі проведуть онлайн-екскурсію Хортицьким лабірінтом появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizhzhi-provedut-onlayn-ekskursiyu-hortitskim-labirintom

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top