У Запоріжжі пройде національний Кубок з греко-римської боротьби

У Запоріжжі пройде національний Кубок з греко-римської боротьби

Кубок України з греко-римської боротьби, вшанування пам’яті Олімпійського чемпіона Якова Пункіна та 85-річчя з утворення греко-римської боротьби у Запорізькій області. Ці та низку інших питань розглянули на конференції представники цього виду спорту. Однією з головних тем обговорень стало проведення національного Кубка у Запоріжжі.

Свято греко-римської боротьби, на яке завітають найсильніші спортсмени країни стартує 1 грудня. Змагання відбудуться на майданчику палацу спорту «Юність». Наша область на національному Кубку буде представлена молодим складом.

З нагоди вшанування пам’яті Олімпійського чемпіона – Якова Пункіна у Запоріжжі відбудеться чимало заходів. 8 грудня на базі школи вищої спортивної майстерності стартує відкрита першість з греко-римської боротьби. Також наприкінці листопада у нашому місті встановлять меморіал легендарному запоріжцю.

Під час конференції, президент Запорізької міської федерації греко-римської боротьби – Валерій Смирнов презентував своє видання «Яків Пункін. Життя у боротьбі». Вісім років кропіткої праці і видання Валерія Володимировича побачило світ.

Також під час зустрічі відзначено орденом заслуженого майстра спору України, заслуженого тренера України з греко-римської боротьби – Майломяна Лаврентія Шмавоновича.

Славетний запоріжець, людина «пантера» саме так у 1965 році, під час змагань у Фінляндії, Лаврентія Шмавоновича нарекли опоненти — за його коронний кидок «задній пояс», яким він укладав своїх суперників на лопатки з «другого поверху».

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-projde-natsionalnij-kubok-z-greko-rimskoyi-borotbi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top