У Запоріжжі ремонтують розбиті тротуари біля шкіл та садочків — фото

Ремонтні роботи виконуються у Вознесенівському районі

Наразі ремонтують тротуари біля ліцею «Логос» та дитячого садочку № 128 «Берізка», які розташовуються поруч по вулиці Перемоги. Загалом в районі визначили понад 40 критичних  локацій, які потребують ремонту. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомив голова Вознесенівського району Віталій Лисенко:

-Особливу увагу цього року вирішили приділити саме тротуарам біля закладів освіти, а саме шкіл та дитячих садочків. Разом з керівником територіального відділу освіти проїхали всі заклади, а їх у нас понад 40, визначили найбільш критичні локації та почали ремонтувати.

Ремонтні роботи виконуються у Вознесенівському районі

Це не лише покриття, по якому кожен з нас упродовж понад 10 років крокував на свій перший урок, святкову лінійку, випускний, це цілий літопис переживань, емоцій, нових вражень та життєвого досвіду.

«Індустрілка» повідомляла, що у Дніпровському районі виконали ямковий ремонт автодороги по вулиці Ленська. Асфальтне покриття тут пошкодилося через спеку та велику кількість транспорту.

Також ми писали, що в центрі Запоріжжя з’явилася гарна ландшафтна зона. Як вона виглядає, дивіться за посиланням.

ремонт

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение У Запоріжжі ремонтують розбиті тротуари біля шкіл та садочків — фото появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizhzhi-remontuyut-rozbiti-trotuari-bilya-shkil-ta-sadochkiv-foto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top