У Запоріжжі розвалюється житловий будинок: люди не знають, що їм робити. ФОТО

У центрі Запоріжжя другий місяць рушиться будинок. Спочатку на стінах з’явились дрібні, як павутинки, тріщинки. Проте наразі тріщини розростаються.
Люди не знають, що їм робити. Як розповів мешканець дому Роман, все почалося к поломки каналізації в магазині, що розташовано на першому поверху будинку. Каналізацію полагодили, а ось дім буквально поплив. Потріскалися стіни у під’їзді та квартирах людей.
Як розповів Ігор Лукашенко, дома зі стелі сиплеться пісок, доводиться кілька раз на день прибирати. Стіни розсипаються разом з покриттям.

Керуюча кампанія лише робить заміри. Міська влада мовчить.

— Приїхала комісія. Подивилися, зафільмували та поїхали. А ми не знаємо, що робити. Процес не стоїть на місці, будівля розсипається, — розповів Ігор Лукашенко.

Чоловік лише три роки назад зробив в квартирі ремонт. А сьогодні стіни тріщать, стеля осипається.

— Будинок рушиться. А керуюча кампанія просто дивиться та ставить «маячки». Вже по ним бачимо, як рухається стіна, — говорить Ігор Лукашенко.

За словами мешканців будинку, трапилось замочування грунту, також проблеми були в каналізації та тепловій мережі.


Така ситуація у кожній квартирі будинку за адресою проспект Соборний, 178. Його мешканці бояться, що стіни повністю рухнуть. Якщо нічого не робити, це трапиться доволі швидко.

Юлія Христиченко, Forpost, фото автора

Источник: https://forpost.media/novost-dnja/u-zaporizhzhi-rozvaliuietsia-zhytlovyy-budynok-liudy-ne-znaiut-shcho-im-robyty-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top