У Запоріжжі рятують собаку, який потрапив під ракетний обстріл

Врятований з-під вогню — собака породи азіатська вівчарка постраждав від ворожого обстрілу у Запоріжжі. Пса вчасно доставили до лікарні. Йому вже зробили операцію, а попереду – тривала реабілітація.

Йому всього півтора року, за мірками азіатських вівчарок — ще цуценя. Найбільше травмована морда: постраждали щелепи та око. З боку собаки теж витягли чималий осколок снаряду. Після таких травм реабілітація — від одного до трьох місяців.

Собаку доглядають волонтери та його власники, поки що він має залишатися у лікарні, під наглядом медиків. Бояр вже переніс операцію, яка тривала три години: йому буквально збирали щелепи заново.

Пес вже впевнено стоїть на лапах і скоро зможе самостійно їсти. Випадок Бояра не поодинокий — волонтери групи Шанс регулярно рятують собак та котів з тимчасово окупованих територій або міст та селищ, які обстрілюють рашисти.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-rjatujut-sobaku-jakij-potrapiv-pid-raketnij-obstril/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-zaporizhzhi-rjatujut-sobaku-jakij-potrapiv-pid-raketnij-obstril

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top