У Запоріжжі ситуація вже не така критична, як на початку війни

Секретар міськради Анатолій Куртєв розповів про ситуацію у Запоріжжі

Секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв записав традиційне вечірнє відеозвернення до запоріжців.

Куртєв

«Завдяки неймовірній роботі українських воїнів наше місто зараз має змогу крок за кроком повертатися до життя. Звичайно, що пульс Запоріжжя поки ще не б’ється у довоєнному ритмі.

Але загалом ситуація вже не така критична, як була наприкінці лютого та на початку березня, коли наше місто буквально паралізував жах війни. Поступово Запоріжжя стає все активнішим.

На сьогоднішній день більшість промислових підприємств міста вже поновили свою діяльність. День за днем, місяць за місяцем відновлюється робота малого та середнього бізнесу, подовжується робота комунального транспорту, скорочується тривалість комендантської години.

А учора, після зимової консервації, яка через воєнний стан тривала надто довго, запрацював наш улюблений Фонтан Життя на площі Маяковського.

Сподіваємося, що так само, як фонтан наповнився водою, наповниться життям і наше рідне місто абсолютно в усіх його галузях. Ми зі свого боку продовжуємо сприяти цьому процесу.

Зокрема зараз ми розглядаємо питання скорочення тривалості комендантської години, а також поетапно вмикаємо вуличне освітлення.

Вже починаючи з сьогоднішнього вечора, світло з‘явиться на проспекті Соборному. З настанням комендантської години, тобто до двадцять другої години, воно буде вимикатися.

Тож життя триває і тому ми вкотре просимо усіх наших підприємців, які ще не відновили свою діяльність, за можливості повертатися до роботи.

А мешканців та гостей Запоріжжя просимо (знову ж таки, за можливості) активно користуватися послугами місцевого бізнесу. Економіка міста має працювати.

Під час війни це особливо важливо. Адже тільки економічно стабільне Запоріжжя може бути надійним тилом для наших бійців на передовій.

Усі разом ми переможемо! Слава Україні! Тихої усім ночі!

Джерело:  телеграм канал Анатолія Куртєва

Читайте наші новини на сайті zprz.city

Сообщение У Запоріжжі ситуація вже не така критична, як на початку війни появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizhzhi-situatsiya-vzhe-ne-taka-kritichna-yak-na-pochatku-viyni

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top