У Запоріжжі старі сміттєві баки міняють на євроконтейнери

У Запоріжжі старі сміттєві баки міняють на нові

В Олександрівському районі закінчуються роботи по заміні сміттєвих контейнерів. Старі пластикові баки змінюють на оцинковані євро-контейнери. Вони міцні, довговічні і вогнестійкі. В Олександрівському районі замінили 400 сміттєвих баків. Всього до кінця року підприємство «Вельтум — Запоріжжя» планує закупити 1000 контейнерів. Скоро вони з’являться у всіх районах міста.

У Запоріжжі старі сміттєві баки міняють на нові

— Ми змінюємо навіть ті баки, які ще в робочому стані, — поділився генеральний директор ТОВ «Вельтум-Запоріжжя» Ігор Бурчак. — Останнім часом почастішали випадки підпалів. А нові металеві євро-контейнери на колесах не горять. Крім того, ми повністю поміняли маршрут, по якому їздять сміттєвози в Олександрівському районі. Сьогодні замість 5 старих автомобілів тут працює 2 нових МАЗа.

У Запоріжжі старі сміттєві баки міняють на нові

Нові контейнери ідеально підходять під недавно закуплені сміттєвози із заднім завантаженням. Раніше сміття вивозила стара техніка з бічним завантаженням, яка піднімала бак на висоту 3 метри.

Як розповів головний інженер підприємства «Вельтум — Запоріжжя» Руслан Гармаш, старі сміттєвози могли вмістити в себе вміст максимум 30 контейнерів, а нові — до 80.

— У цьому році ми закупили 6 МАЗів з заднім завантаженням контейнерів і баки, розраховані під задню завантаження. Раніше ми використовували техніку, яка підіймала контейнери, так звані «стаканчики». Машин під’їжджала, брала їх боком і підіймала на висоту три метри. В результаті сміття розсипалося і після його вивезення у дворах залишався бруд. Тепер, коли ми використовуємо техніку із заднім завантаженням, піднімати сміття високо не потрібно, і двори залишаються чистими.

У Запоріжжі старі сміттєві баки міняють на нові

Після Олександрівського району нові євро-контейнери планують замінити у Вознесенівському районі. Наступний на черзі — Дніпровський.

Як писала «Индустриалка», окрім металевих євро-контейнерів у Запоріжжі встановлять 477 баки під роздільний збір сміття. Їх будуть встановлювати на спеціальних контейнерних майданчиках в рамках пілотного проекту. Стартує проект з Комунарського району. Нові антивандальні баки для вторсировини будуть закуповувати в разом з будівництвом спеціальних контейнерних майданчиків, на яких їх розмістять.

У Запоріжжі старі сміттєві баки міняють на нові

Читайте також: Запоріжців штрафують за неприбрану територію

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizhzhi-stari-smittyevi-baki-minyayut-na-yevrokonteyneri

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top