У Запоріжжі стартує регіональний етап крутого конкурсу WorldSkills Ukraine

Цей конкурс називають олімпійськими іграми для студентів і працівників віком 18-22 років

У Запоріжжі стартує відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності WorldSkills Ukraine 2021-2022 для молодих фахівців і школярів. Генеральним партнером конкурсу шостий рік поспіль виступає Група Метінвест.

WorldSkills Ukraine (WSU) — частина міжнародного конкурсу WorldSkills International, який називають олімпійськими іграми для студентів і працівників віком 18-22 років. Конкурс проводиться у 85 країнах світу, Україна долучилася до участі в ньому у 2016 році.

Конкурс складається з двох етапів — регіонального та всеукраїнського. Регіональний етап відбудеться у жовтні-листопаді цього року, а фінал на національному рівні — у квітні-травні 2022 року.

Цей конкурс називають олімпійськими іграми для студентів і працівників віком 18-22 років

Як повідомив в.о. начальника відділу розвитку персоналу комбінату «Запоріжсталь» Володимир Гриценко, WorldSkills Ukraine є наймасштабнішим конкурсом з робочих професій, який проводиться для учнів, студентів та молодих фахівців підприємств.

— Головна місія конкурсу — професійна орієнтація молоді та впровадження кращих міжнародних напрацювань в систему вітчизняної професійно-технічної освіти, — сказав він. — WSU — один з численних інструментів компанії для підвищення престижності робітничих професій. Метінвест регулярно проводить кейс-чемпіонати для виявлення талановитих студентів, реалізує проєкти з мотивації та заохочення молодих спеціалістів, розширює партнерські програми для училищ та загалом розвиває систему профтехосвіти.

Володимир Гриценко зазначив, що в рамках регіонального етапу конкурсу учасники продемонструють свої практичні навички з різних професій у встановлений час. Зокрема, змагання відбуватимуться з професій, які є пріоритетними для комбінату “Запоріжсталь”. Традиційно Група Метінвест виступає спонсором профільних компетенцій та підтримує змагання серед токарів, слюсарів, електромонтерів, зварювальників, помічників машиніста тепловозу, машиністів крана, вогнетривників.

Цей конкурс називають олімпійськими іграми для студентів і працівників віком 18-22 років

Метінвест також допоможе учасникам підготуватися до конкурсу. Особливістю цьогорічного регіонального етапу конкурсу стануть майстер-класи для учасників від виробничих експертів. Вже у вересні учасників чекають майстер-класи з виконання конкурсних завдань, екскурсії на підприємства та зустрічі з топ-менеджерами Групи.

— Участь у конкурсі можуть взяти усі бажаючи, продемонструвавши свій професіоналізм у тих компетенціях, які входять до переліку конкурсних, — повідомив Володимир Гриценко. — На промислових майданчиках наших підприємств досвідчені майстри продемонструють як правильно виконати конкурсне завдання. Тобто покажуть майстер-клас, підготують учасників, щоб вони мали більше шансів продемонструвати свою майстерність безпосередньо під час самого конкурсу.

Крім того, у Маріуполі, Кривому Розі та Запоріжжі в рамках професійної орієнтації пройдуть активності для учнів старших класів шкіл за типом Steel Craft. Учасників чекають квести, які дозволяють спробувати себе в робочій професії. Таким чином школярі зможуть ознайомитися з особливостями виробничих професій та обрати їх в майбутньому для навчання й загалом справою свого життя. А викладачі закладів профтехосвіти Запоріжжя, Маріуполя та Кривого Рогу зможуть підвищити свою кваліфікацію на підприємствах Метінвесту і взяти участь в конференціях.

Цей конкурс називають олімпійськими іграми для студентів і працівників віком 18-22 років

Цього року змагання відбудуться за 18 компетенціями, з яких 12 — для учнів закладів профосвіти й кваліфікованих працівників і 6 — для школярів. Більшість конкурсних завдань вже доступна на сайті worldskillsukraine.org.

Нагадаємо, Метінвест Холдинг значну увагу приділяє розвитку та популяризації професійно-технічної освіти в Україні. Діє стипендіальна програма для студентів профільних спеціальностей у вишах, нещодавно програму розширили для учнів закладів профтехосвіти. Метінвест підтримує розвиток дуальної освіти й сприяє модернізації центрів профтехосвіти в містах присутності.

Зокрема, Метінвест Холдинг є партнером освітнього проєкту STEAM CAMP для вчителів і StemIsFеm, а також організатором кейс-чемпіонатів M.Student Champ. Для розвитку та підвищення кваліфікації працівників промислових підприємств Метінвест будує перший в Україні недержавний гірничо-металургійний університет Метінвест Політехніка.

Читайте также: Запорізькі студенти отримають додаткову стипендію та гарантоване робоче місце

Сообщение У Запоріжжі стартує регіональний етап крутого конкурсу WorldSkills Ukraine появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizhzhi-startuye-regionalniy-etap-krutogo-konkursu-worldskills-ukraine

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top