У Запоріжжі стартував унікальний освітній проєкт для дівчат — фото

У Запоріжжі стартував модуль освітнього проєкту STEM is FEM

У Запоріжжі стартував навчальний модуль освітнього благодійного проєкту STEM is FEM, що проходить у партнерстві із Компанією Метінвест та ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій»

STEM is FEM – це освітній благодійний проект, створений для українських школярок. В рамках проєкту вони безкоштовно проходять навчання, занурюються в технічні спеціальності. Мета проєкту – мотивувати дівчат вибрати для себе STEM-професію, тобто пов’язану з наукою, технологіями, інжинірингом або математикою.

У Запоріжжі стартував модуль освітнього проєкту STEM is FEM

«Металургія» — перший виїзний модуль проєкту. Зазвичай, навчання проходить у Києві чи онлайн. Відбірковий конкурс для учасниць тривав із 6 до 27 серпня на офіційному сайті проєкту. 35 дівчат, що найкраще впорались із тестовим завданням, запросили до навчання.

Софія Попенюк
— Для мене цей проєкт — чудова можливість дізнатися більше про металургію. Адже в школі нам не дають такої можливості, і взагалі, металургія не розглядається як престижне направлення для роботи, і взагалі, не розглядають її, як роботу для дівчини. Але я вважаю, що на будь-якій роботі, зокрема і в металургії, є місце і для жінки. Мені цікава металургія, вона виробляє сталь, а це один з найбільш використовуваних матеріалів у світі, і без сталі важко уявити наше сучасне життя, — поділилася 15-річна Софія Попенюк зі Львова. — Після закінчення школи я планую пов’язати своє життя з айті, але вважаю, що айті та металургія добре доповнюють один одного. Бо в сучасному виробництві використовують роботизоване обладнання, різні програми. І це дуже цікаве та перспективне направлення.

Участь у модулі для всіх дівчат безкоштовна, організатори та партнери взяли на себе всі витрати, пов’язані з проживанням, харчуванням та транспортуванням.

Протягом навчання на учасниць очікують лекції та воркшопи від успішних галузевих спеціалісток та представниць Метінвест Політехніка, екскурсія на ПАТ «Запоріжсталь», мотиваційні виступи від представниць міжнародних організацій.

директорка ГО "Запоріжжя. Платформа спільних дій" Ірайсат Магомедалієва
— STEM is FEM — це проєкт про молодь і про майбутнє. Ми раді підтримати цю ініціативу для того, щоб українські школярки повірили в себе і могли вибрати професію своєї мрії, без оглядки на застарілі гендерні стереотипи, без поділу професій на чоловічі і жіночі, — розповіла директорка ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій» Ірайсат Магомедалієва.

В рамках навчання учасниці також виконують конкурсні завдання, які стоять перед науковим співтовариством.


Учасниця модулю «Металургія», яка найкраще впорається із творчим завданням, отримає ноутбук Apple MacBook Air. Дві школярки, що посядуть друге та третє призове місце, отримають подарункові сертифікати на 5000 гривень на купівлю книжок. Всі дівчата матимуть іменні грамоти та подарунки від STEM is FEM.
Читайте також: Запорізьке підприємство взяло участь у Всеукраїнському екологічному форумі

Фото Олександра Прилепи

Сообщение У Запоріжжі стартував унікальний освітній проєкт для дівчат — фото появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizhzhi-startuvav-unikalniy-osvitniy-proyekt-dlya-divchat-foto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top