У Запоріжжі ухвалили програму розвитку цивільного захисту населення

На сесії Запорізької міськради, яка відбулась 27 липня 2022 року, депутати ухвалили Міську цільову програму розвитку цивільного захисту населення і територій Запоріжжя на найближчі чотири роки.

Програма передбачає, що цього року більше, ніж 93 мільйони гривень мають бути спрямовані на ремонт, благоустрій та оснащення сховищ і найпростіших укриттів у гуртожитках, школах та у дитсадках Запоріжжя.

«На питання, яким багато років у Запоріжжі ніхто не займався, а саме на ремонт, благоустрій та оснащення сховищ і найпростіших укриттів у гуртожитках, а також у школах та у дитячих садках», — заявив секретар міськради Анатолій Куртєв.

За словами Куртєва, у бюджеті на ці цілі вже закладено близько 58 мільйонів гривень. Рішення про внесення відповідних змін до бюджету громади також було прийняте на сесії 27 липня

«Що стосується недостатніх для реалізації цієї програми коштів, то зараз ми працюємо над їх залученням. З цього приводу ми ведемо перемовини з нашими міжнародними партнерами і вже маємо з ними попередні домовленості», — заспокоїв посадовець.

Чому не була ухвалена ця програма минулого року, але відразу після початку широкомасштабного вторгенення росії до України, мерія Запоріжжя не повідомила.

Нагадаємо, Анатолій Куртєв обраний від «Слуг народу» до Запорізької міськради ще у жовтні 2020 року, а у квітні 2021 року його обрали на посаду секретаря міськради. Крім того, вже майже рік він ще й тимчасово виконує обов’язки голови міста після «самоусунення» від мерства «крепкого хазяйственіка» Володимира Буряка.

Нагадаємо, кореспонденти «Форпост» на початку лютого цього року (за кілька тижнів до початку вторгнення рашистів до України) намагались перевірити сховища, які розташовані у школах Запоріжжя… Оцінку роботі депутатів, мерії, ексмера Олександра Сіна, Буряка, Куртєва читачі можуть зробити самі.

Источник: https://forpost.media/vijna/u-zaporizhzhi-ukhvalyly-prohramu-rozvytku-tsyvilnoho-zakhystu-naselennia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top