У Запоріжжі відбулася міжнародна конференція отальмологов

У Запоріжжі відбулася міжнародна конференція отальмологов

Питання діагностики і лікування сітківки і зорового нерву обговорили сьогодні учасники міжнародної конференції з офтальмології. Яка відбулась в межах святкування 70-річчя Запорізької обласної клінічної лікарні. Виступи були присвячені новим можливостям діагностики і хірургії, перевагам нового устаткування в офтальмологічній практиці.

Статистика МОЗу свідчить: за останні роки глаукома і патології сітківки найчастіше стають причиною сліпоти. У центрі мікрохірургії ока Запорізької обласної клінічної лікарні застосовують оптичний когерентний томограф з функцією ангеографії, що дозволяє завчасно виявляти судинні порушення. Зараз у відділенні з’явився ще один унікальний для України апарат — лазерна офтальмологічна система. Її вартість майже 4,5 мільйона гривень. Сучасні методи лікування і діагностики проблем зору під час міжнародної конференції обговорили провідні офтальмологи України і світу.

Головне завдання офтальмологів — профілактика і раннє виявлення порушень зору пацієнтів. Новітнє устаткування спрямоване саме на це, — відзначили учасники конференції.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-vidbulasya-mizhnarodna-konferentsiya-otalmologov/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top