У Запоріжжі виділили близько 8 мільйонів гривень на оснащення навчальних закладів сучасною технікою

Як повідомляє пресслужба міської ради, кошти підуть на придбання предметів довготривалого користування – пральних машин, водонагрівачів, холодильного обладнання тощо. Відповідні запити закладів освіти сформує профільний департамент.

Окрім цього, з державного бюджету передбачені також кошти на ремонт інфраструктурних об’єктів – зокрема, для реконструкції комплексу спортивних майданчиків Запорізького НВОК №110 ЗМР ЗО по вул. Стешенка, 19. Для цього передбачено майже 9,3 млн грн.

Також в результаті зекономлених коштів з бюджету міста більше 600 тис. грн передбачили для реконструкції елементів благоустрою дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 169 «Берегиня», 370 тис. грн – на виготовлення проєктно-кошторисної документації «Будівництво міні-футбольного майданчика зі штучним покриттям, роздягалень та душових на території Запорізької загальноосвітньої школи I-III ступенів № 38″.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-vidiljat-blizko-8-miljoniv-griven-na-osnashhennja-navchalnih-zakladiv-suchasnoju-tehnikoju/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-zaporizhzhi-vidiljat-blizko-8-miljoniv-griven-na-osnashhennja-navchalnih-zakladiv-suchasnoju-tehnikoju

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top