У Запоріжжі виділили додаткові кошти на соцзахист населення

Гроші підуть на реалізацію завдання «Забезпечення соціальними послугами громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, хворих, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги».

Як повідомили у пресслужбі Запорізької міськради, це посприяє підвищенню рівня соціального захисту населення міста та ефективному використанню бюджетних коштів, які виділяються на проведення капітальних ремонтів будівель та приміщень органів соціального захисту населення. А це в свою чергу дає можливість підвищувати якість обслуговування та впроваджувати нові форми надання соціальних послуг.

Частину коштів також спрямували на капітальний ремонт внутрішніх мереж холодного водопостачання будівлі Хортицького управління соціального захисту населення по вул. Лахтинська, 4б. Для цього передбачено майже 300 тис. грн.

Загальний обсяг видатків Програми збільшується на майже 5 млн грн та складає 60,7 млн грн.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-vidilili-dodatkovi-koshti-na-soczahist-naselennja/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-zaporizhzhi-vidilili-dodatkovi-koshti-na-soczahist-naselennja

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top