У Запоріжжі відкрили меморіальну дошку загиблому бійцю АТО Івану Гутнику-Залужному

У Запоріжжі відкрили меморіальну дошку загиблому бійцю АТО Івану Гутнику-Залужному

Хлопець пішов до лав української армії добровольцем, був призначений командиром взводу. Майже одразу потрапив на передову, загинув під час виконання бойового завдання, врятувавши цілий взвод. Указом Верховної Ради України нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно.

На військовій кафедрі Запорізького технічного університету зібрались рідні, друзі та військові наставники Івана Гутника-Залужного —військовослужбовця, який загинув захищаючи Батьківщину. Під час обстрілу терористами блок-посту біля Амвросіївки відкрив вогонь у відповідь. Так врятував свій взвод. Сам отримав вогнепальні поранення. Загинув. Сьогодні на кафедрі на його честь відкривають меморіальну дошку, адже подвиг свого учня та побратима не забудуть ніколи.

У родині Залужних Іван був єдиним сином, мав вищу освіту, хорошу роботу, люблячу родину та наречену. З початком бойових дій на Сході пішов добровольцем, бо не міг залишатись осторонь.

Іван виріс у родині військових: мати — учасник бойових дій в Афганістані, дідусь — ветеран Другої світової війни, полковник у відставці.

На кафедрі героєм пишаються і обіцяють, що пам’ять про нього не зникне.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-vidkrili-memorialnu-doshku-zagiblomu-bijtsyu-ato-ivanu-gutniku-zaluzhnomu/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top