У Запоріжжі відкрили нове відділення клініки європейського рівня обслуговування

Запоріжці чекали і нарешті це сталося! Клініка Святого Миколая запрошує жителів Запоріжжя до нового відділення у центрі міста, що на вулиці Добролюбова.

Вперше Клініка Святого Миколая відкрила свої двері й почала допомагати людям у 2019 році. Одразу стало зрозуміло — в Запоріжжі є запит на сучасну медицину з обслуговуванням європейського рівня, тож це мотивувало до розвитку. За цей час було відкрито три відділення. Наразі команда клініки  налічує 350 першокласних фахівців. 

Сьогодні, 27 вересня, офіційно відкрилося четверте відділення на вулиці Добролюбова, в якому працюватиме близько 30 лікарів різного профілю. З відкриттям нового відділення клініка стала ближчою до жителів Хортицького, Дніпровського і Заводського районів.

Як створювалося відділення КСМ на Добролюбова?

Будівля для відділення була обрана не випадково. Її історія почалася ще у 1950 році. У різні часи тут базувалися дитячий садочок, банк, головний офіс охоронного холдингу.

Рівно 120 днів кропіткої роботи знадобилося для того, щоб відкрити нове відділення КСМ. Було використано понад 1000 літрів високоякісної фарби, 1,5 кілометрів квадратних кахлю, 15 000 метрів дротів для сучасної електризації. Роботи виконували 170 кваліфікованих майстрів.

У затишній оновленій будівлі продумано все до дрібниць! В умовах пандемії на території клініки облаштовано окремо пункти забору аналізів та ПЛР-тестування на COVID-19. Людям з ознаками ковіду не треба буде заходити до основної будівлі.

Щоб очікування було приємним, на території обладнали чарівну зону відпочинку із водоймою і кав’ярнею. Сьогодні, у день відкриття на території висадили дуб, який своїм ростом має символізувати розвиток КСМ. Також сьогодні у пруд були випущені кольорові японські коропи. Вся територія утворює гармонічний природний оазис у самому центрі Запоріжжя.

У новому відділенні будуть працювати:

      Пульмонологи.       Кардіологи.       Ревматологи.       Сімейні лікарі.       Невропатологи.       Травматологи.       Мамологи.       Лікарі-акушери-гінекологи.       Проктологи.       Хірурги.       Дерматовенерологи.       Урологи.       Гастроентерологи.       Отоларингологи.       Ендокринологи.

Клініка на Добролюбова — це:

    Понад 20 кабінетів з сучасним обладнанням, а також денний стаціонар, підписання декларацій, маніпуляційний кабінет, пункт забору аналізів та проведення ПЛР-тестів.       80 кваліфікованих працівників. Згодом планується розширення штату  до 120 робітників.       Нові послуги: УЗД серця, мамограф, рентген.       Зручний графік роботи з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.       Красива та зручна паркова зона на території, зі ставком та альтанкою.

Нове відділення прийматиме близько 20 000 пацієнтів на місяць. 

Потужності клініки достатні для прийому близько 20 000 пацієнтів на місяць. Місія КСМ – забезпечити медичний сервіс європейського рівня для кожного, аби якісну допомогу отримувало якомога більше пацієнтів. Задано високу планку якості роботи. До кінця поточного року в клініці планують заключити 50 000 декларацій.

Клініка Святого Миколая на Добролюбова чекає на тих, хто піклується про своє здоров’я.

У Запоріжжі є лікування та сервіс європейського рівня для кожного!
Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-vidkryly-nove-viddilennia-kliniky-ievropeyskoho-rivnia-obsluhovuvannia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top