У Запоріжжі відкрили відділення Укрпошти нового формату

У Шевченківскому районі обласного центру нове відділення «Укрпошти» відкрилося у торгівельному центрі “Піраміда”

Від сьогодні мешканці Шевченківського району і всі запорожці, які часто бувають поблизу центрального ринку, зможуть скористатися поштовими послугами у новому відділенні «Укрпошти». Приміщення знаходиться на першому поверсі торгівельного центру “Піраміда”. Тут все новеньке та стильне — ремонт зроблений у корпоративних кольорах.

Укрпошта

Нагадаємо, ребрендінг включає новий логотип (поштовий ріжок, представлений у вигляді геомітки), нові корпоративні кольори (жовтий, синій, червоний і зелений), нову форму і новий слоган — «Головна пошта країни. Здатні дивувати».

Нагадаємо, ребрендінг включає новий логотип (поштовий ріжок, представлений у вигляді геомітки), нові корпоративні кольори (жовтий, синій, червоний і зелений), нову форму і новий слоган — «Головна пошта країни. Здатні дивувати».

директор Запорізької дирекції ПАТ «Укрпошта» Олексій Руін.

— Сьогодні ми відкрили для запорожців відділення нового формату, — розповів директор Запорізької дирекції ПАТ «Укрпошта» Олексій Руін. — Це підтвердження того, як «Укрпошта» змінюється та стає ближчою та комфортніою для клієнта. У цьому відділенні наші співробітники готові надати повний спектр поштових та фінансових послуг: відправити та отримати перекази, посилки, листи, здійснити оплату комунальних послуг тощо.

Зі слів директора, нові відділення будуть відкриватися у Запорізькій області поступово — все залежить від того, як у них буде розвиватися бізнес. Загалом протягом року планується відкрити десять таких відділень.

УкрпоштаПаралельно буде відбуватися модернізація відділень, що вже існують, — підкреслив Олексій Руін. — Нові відділення — це крок вперед у всіх напрямках — новий дизайн, комфортний ремонт, професійні співробітники, які готові обслужити і надати консультацію. Це зовсім інша «Укрпошта». Це те, до чого сьогодні рухається вся компанія.

Місце для нового відділення обрано дійсно зручне — в торгівельному центрі ще й поряд із центральним ринком (на вул. Базарній). Оператори до напливу клієнтів готові. Дівчата пишаються новим місцем роботи.

Юлия Носенко

— Я працюю у компанії всього півроку, але мені подобається, а зараз — тим більше. Комфортно працювати у таких умовах. Настрій бадьорий і ми вже чекаємо перших клієнтів, — розповіла оператор Юлія Носенко.

Як підкреслила менеджер регіональної Запорізької дирекції Укрпошти Олена Папій, такі зміни потрібні «Укрпошті»:

— У нас дуже багато цікавинок, які мають привабити людей. Не кажучи про те, що наші ціни нижче ніж у конкурентів десь на 40%, ми зараз введемо і нові пропозиції для людей, які хочуть зробити будь-яке відправлення. Про всі деталі, дізнавайтеся у наших відділеннях.

Укрпошта

Читайте також: Які авто у Запорізьку область завозили з-за кордону

Фото автора

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizhzhi-vidkrili-viddilennya-ukrposhti-novogo-formatu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top