У Запоріжжі викрили чоловіка, який створив фейковий застосунок “Дія”

21-річний мешканець Запоріжжя самотужки розробив застосунок для смартфонів, який за дизайном був ідентичним із державним застосунком «Дія».

У фейковій програмі користувачі могли створити собі будь-який документ із представлених в офіційному програмному забезпеченні. Зокрема, змінити свій вік, додати будь-яке фото або підробити сертифікат про вакцинацію від COVID-19.

Свою розробку чоловік продавав у месенджері за 100 гривень, а у рекламі вказував, що завдяки застосунку неповнолітні можуть купляти алкоголь і цигарки.

Наразі правоохоронці проводять заходи для блокування усіх каналів розповсюдження цього додатка. Також встановлюються осіб, які вже придбали додаток. В оселі зловмисника правоохоронці провели обшуки. Вилучили мобільні телефони, комп’ютерну техніку та банківські картки.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-vikrili-cholovika-jakij-stvoriv-fejkovij-zastosunok-dija/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-zaporizhzhi-vikrili-cholovika-jakij-stvoriv-fejkovij-zastosunok-dija

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top