У Запоріжжі вимушені переселенці можуть отримати гроші на оренду житла: як це зробити

Для участі у програмі розглядатимуть лише отримані через гарячу лінію запити

У Запоріжжі сьогодні, 21 липня, стартувала реєстрація для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) для отримання цільової грошової допомоги на оренду житла. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook директор департаменту культури та інформаційної політики Запорізької обласної військової адміністрації Владислав Мороко.

Він зазначив, що вимушені переселенці, які наразі проживають у Запоріжжі, можуть зареєструватися для участі в проєкті щодо виплати цільової грошової допомоги на оренду житла. Для реєстрації необхідно зателефонувати за номером гарячої лінії 0800 406 206 і повідомити, що хочете взяти участь у програмі.

Для участі у програмі розглядатимуть лише отримані через гарячу лінію запити. Перевага у наданні грошової допомоги на оренду житла надаватиметься повнолітнім представникам таких вразливих категорій (за наявності підтверджувальних документів):

особам з інвалідністю 1-ї або 2-ї групи;
малозабезпеченим родинам;
матерям одиначкам\батькам одинакам;
багатодітним родинам.

Для участі у програмі розглядатимуть лише отримані через гарячу лінію запити

Варто зазначити, що сума грошової допомоги становить еквівалент 350 євро у гривні за курсом НБУ. Відібрані кандидати отримають гроші у вигляді банківських переказів по 150, 100 та 100 євро протягом трьох місяців. Перекази можна буде отримати у будь-якому відділенні Ощадбанку за умови пред’явлення паспорта. Грошові виплати за проєктом надаються на одну особу з домогосподарства.

Гаряча лінія SaveUA для ВПО за номером 0800 406 206 працює з понеділка до п’ятниці з 9:00-19:00 та суботу-неділю з 9:00-15:00.

Проєкт «Екстрена допомога та захист населення, яке постраждало від війни в Україні» реалізується Help-Hilfe zur Selbsthilfe_Ukraine разом із ВАР та благодійним фондом SaveUA за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини та NAK-karitativ e. V.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що жителям Нікополя радять виїхати з міста через регулярні обстріли з окупованого Енергодара.

Нагадаємо, що цього тижня в Запоріжжі відкриють центри допомоги для переселенців з Бердянського, Василівського та Пологівського районів. Окремий хаб також планують відкрити для переселенців із Херсонської області.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение У Запоріжжі вимушені переселенці можуть отримати гроші на оренду житла: як це зробити появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizhzhi-vimusheni-pereselentsi-mozhut-otrimati-groshi-na-orendu-zhitla-yak-tse-zrobiti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top