У Запоріжжі волонтери цілодобово працюють у Логістичному хабі для переселенців

Завдяки волонтерам Логістичний хаб працює цілодобово

«Індустріалка» неодноразово писала, як працює Логістичний хаб для вимушених переселенців. Нагадаємо, що хаб знаходиться у виставковому центрі «Козак-Палац», що на вулиці Перемоги, 70б (Вознесенівський район).

Саме там щодня приймають вимушених переселенців з тимчасово окупованих територій або місць, де йдуть активні бойові дії.

Вчора волонтерську вахту прийняли працівники музичного коледжу, краєзнавчого музею та методцентру. Про це повідомив директор департаменту культури Запорізької обласної військової адміністрації Владислав Мороко.

Він також нагадав, що до цього у хабі волонтерили бібліотекарі і подякував запоріжцям за роботу.

— Почесну та важку вахту волонтерської праці в Козак Палаці від бібліотекарів прийняли колеги з нашого музичного коледжу, краєзнавчого музею та методцентру. Щиро дякую колеги. Працюємо 24/7. І завдяки вам тисяч біженців отримали допомогу, — написав Владислав Мороко на своїй сторінці у Фейсбуці.

Раніше «Індустріалка» писала, що до Енергодара доставили десятки тон гуманітарного вантажу.

Читайте також: Увага небезпека: заборонений рух через 2 населені пункти Запорізької області.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Сообщение У Запоріжжі волонтери цілодобово працюють у Логістичному хабі для переселенців появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizhzhi-volonteri-tsilodobovo-pratsyuyut-u-logistichnomu-habi-dlya-pereselentsiv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top