У Запоріжжі в’язані «Джавелін» та бойовий гусак допомагають ремонтувати військову техніку

Родички-майстрині із Запоріжжя підтримають армію, передаючи власні роботи на аукціон

Дві майстрині Ганна Авакян і Белла Плетінь виготовляють тематичні іграшки і продають їх задля допомоги Збройним силам України. Чергові роботи – «Легендарний Джавелін» і «Бандерівський гусак» — виставлені на аукціон. У Запоріжжі в’язані «Джавелін» та бойовий гусак допомагають ремонтувати військову техніку

Нещодавно дві родички Ганна Авакян з Запоріжжя і Белла Плетінь з Мелітопольського району – створили спільний Інтернет-магазин «Annabelle«. В його асортименті іграшки ручної роботи, крім милих ляльок, зайчиків та пончиків, тут нещодавно з’явились «Солдати ЗСУ», «Легендарні Джавеліни» і «Бандерівські гусаки». Останні вже вдруге виставляються на аукціон, організований спільно з Центром культури Запорізького національного університету.

аукціон ляльки

— Я давно вишивала хрестиком, займалась бісером, а в’язати іграшки почали два роки тому, побачила в Інтернеті, потім у подруги і вирішила спробувати, — розповідає Белла, яка місяць тому приїхала до Запоріжжя з Мелітопольського району, рятуючись від окупації. – Першою роботою був бичок – символ року, що наступав. Спочатку використовувала звичайну пряжу – шерсть, акрил, потім перейшла на плюшеві нитки. Іграшки з них виходили яскравіші, об’ємніші.

— А я в’язала з дитинства, але одяг, а потім приїхала в гості до Белли, побачила, які в неї гарні іграшки і собі захотіла спробувати, — говорить Ганна, яка мешкає в Запоріжжі. – Мене ця справа захопила, а з початком війни влаштувала на своїй сторінці розпродаж робіт, які в мене зібрались. Половину коштів віддала хлопцям з kosbro.garage, які ремонтують автівки для військових.

аукціон ляльки

Вже після переїзду Белли до Запоріжжя дівчати вирішили працювати разом, а свої вироби продавати в Інтернеті і продовжувати допомагати армії. Для цього вирішили створювати тематичні іграшки. Першою був український солдат.

— Ця досить складна іграшка, бо в ній багато деталей, а схему до неї я придумала сама, — каже Ганна. – Якщо взяти кофтинку, то в ній п’ять окремих частин, які потім ще обшиваються «камуфляжем», в шолому три деталі, на штанцях є кишені, на черевиках шнурки – вони вив’язуються окремо. Загалом на одного солдата йде 3-4 дні.

аукціон ляльки

— Ще в нас є «Бандерівський гусак», його зробили, побачивши в мережі жарти щодо біологічної зброї, — говорить Белла. – За основу взяли схему вже готову, а оздоблення іграшки придумали самі. І ще в нас є «Легендарний Джавелін».

Крім магазину власні вироби Ганна і Белла продають через аукціони, які допомагає проводити Центр культури ЗНУ. На першому «Солдат ЗСУ» та качечка Лалафанфан у національному вбранні були придбані майже за 4,5 тис. гривень.

аукціон ляльки

— Зараз ми виставили «Джавелін» та «Бандерівського гусака», за останнього вже пропонують 7 тисяч гривень – це дуже круто, — наголошує Ганна. Долучитися до доброї справи можуть і читачі «Індустріалки». Ставки приймаються на сторінці Центру культури ЗНУ.

Читайте також: У Запоріжжі продають картину із зображенням знаменитої марки

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Сообщение У Запоріжжі в’язані «Джавелін» та бойовий гусак допомагають ремонтувати військову техніку появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizhzhi-v-yazani-dzhavelin-ta-boyoviy-gusak-dopomagayut-remontuvati-viyskovu-tehniku

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top