У Запоріжжі юні краєзнавці з різних міст України розповіли про свої дослідження на актуальну тему

У нашому місті пройшла Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді

У Запоріжжі вперше відбулася Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді на актуальну тему «Військово-історичні події на теренах України: минуле і сучасність». Для участі у конференції надійшла 161 заявка з 21 області України.

Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція

Роботу проводили у п’яти секціях:

«Історія військової справи на території України: з найдавніших часів до новітнього часу»,
«Українська революція 1917-1921 рр. в персоналіях, подіях та наслідках»,
«Військово-історичні події в експозиціях музеїв»,
«Військова тематика в історико-культурних пам’ятках»
«Природничо-краєзнавчі об’єкти України та їхній зв’язок з історичними подіями».

Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція

Зі своїми дослідженнями виступив 31 юний краєзнавець. Для цього, по архівних і музейних документах, вони вивчали наслідки та здобутки Української революції, особливості військового мистецтва та воєнних конфліктів, що відбувались на теренах України з найдавніших часів до сьогодення. Популяризували історичні події, матеріалізовані в пам’ятках історії та культури. Досліджували військово-історичні місця.

Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція

Організатори конференції: Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді МОН України, Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді та департамент освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації.

Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція

У заході взяли участь представники МОН,  департаменту освіти і науки ЗОВА, науковці Запорізького національного університету, Національного заповідника «Хортиця», Запорізького обласного краєзнавчого музею та відомі педагоги-краєзнавці.

Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція

Попри складнощі воєнного часу, захід відбувся активно та цікаво, у дружній атмосфері. Кожен учасник мав змогу поділитися дослідженим історичним матеріалом. А вітальні слова та юнацький оптимізм неабияк підбадьорили присутніх.

Читайте також: Жителька окупованих Поліг: Біжиш під снарядами й здається, що все.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Джерело: сайт МОН.

Сообщение У Запоріжжі юні краєзнавці з різних міст України розповіли про свої дослідження на актуальну тему появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizhzhi-yuni-krayeznavtsi-z-riznih-mist-ukrayini-rozpovili-pro-svoyi-doslidzhennya-na-aktualnu-temu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top