Важные новости

У Запоріжжі з нуля почали власний бізнес вимушені перселенці, чию справу знищив “руській мір”

Молода, красива та успішна. Ангеліна – власниця ще донедавна однієї з кращих доставок ролів і страв азіатської кухні “Алло, Лосось” у Маріуполі. Там дівчина прожила кілька років і всім серцем полюбила промислове місто на березі моря. Воно швидкими темпами розвивалося та ставало кращим, разом з ним і її власна справа.

Досягнення дворічної роботи дружньої команди професіоналів та купу планів на майбутнє перекреслило повномасштабне військове вторгнення росії в Україну. На долю Маріуполя випало стати епіцентром військових дій, а маріупольці – за один день перетворитися на заручників бомбосховищ та біженців. З однією валізою Ангеліна покинула місто у перші дні обстрілів. Її офіс улюбленої доставки перетворився у вщент зруйновану будівлю.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-z-nulja-pochali-vlasnij-biznes-vimusheni-perselenci-chiju-spravu-znishhiv-ruskij-mir/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-zaporizhzhi-z-nulja-pochali-vlasnij-biznes-vimusheni-perselenci-chiju-spravu-znishhiv-ruskij-mir

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top