У Запоріжжі за пів року знесли близько 140 незаконно встановлених конструкцій

Минулого року в Запоріжжі влада розпочала боротьбу з незаконно встановленими конструкціями. Місцеві мешканці неоднозначно відзиваються про результати роботи в цьому напрямку. Адже не рідко буває, коли на місці знесеного кіоску з’являться новий. Тим часом, на сайті Запорізької міськради відрапортували, що вдалося зробити за пів року.

Зазначається, що на сьогодні в місті демонтовано 138 конструкцій, які не мали відповідних дозвільних документів (торговельні кіоски, пересувні торгові автопричепи, незаконні гаражі, самовільно встановлені обмежувачі руху й т.і.). Іноді власники незаконних МАФів, виконують постанову та самовільно зносять їх, однак в більшості випадків Інспекції з благоустрою та іншим структурам доводиться шукати підрядні компанії, які вивезуть конструкції.

«В нас налагоджена тісна співпраця з правоохоронними органами, вони беруть регулярну участь у наших рейдах, забезпечують охорону правопорядку», – розповідає начальник інспекції з благоустрою Запорізької міськради Віталій Лисенко.

Нагадаємо, минулого тижня за ніч ліквідували 15 торговельних кіосків, 12 з яких знаходилися на Металургів. Підприємцю, який встановив незаконний МАФ біля Макдональдзу, це не сподобалося. Він на «розбірки» прийшов з молотком.

Сообщение У Запоріжжі за пів року знесли близько 140 незаконно встановлених конструкцій появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-za-piv-roku-znesli-blizko-140-nezakonno-vstanovlenih-konstrukcij.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top