У Запоріжжі запровадили «затяжну» комендантську годину

У Запоріжжі запровадять «затяжну» комендантську годину, яка розпочнеться з 19:00 8 травня і триватиме до 5:00 10 травня.

Громадянам заборонено перебувати в зазначений період часу на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток.

Залишайтесь у цей період вдома. Під час комендантської години можна виходити лише до укриттів у випадку оголошення тривоги.

Просимо з розумінням поставитися до введених обмежень. Такі заходи вимушені та спрямовані на безпеку жителів регіону. Завчасно потурбуйтеся про запас продуктів, необхідних речей та ліків.

Нагадаємо, у Запорізькій військовій обласній адміністрації спростували інформацію про те, що росіяни викрали унікальну колекцію скіфського золота IV сторіччя до н.е. з музею Мелітополя.

Усі найцінніші речі вивезли з музеїв Запорізької області ще в березні 2022 року в інші регіони України.

Раніше у проросійських пабліках з’явилося відео про те, як окупанти буцімто знайшли сховане працівниками музею золото та «врятували» його від вивезення за кордон.

«Ми вивезли повністю з усіх музеїв все, що становило собою історико-культурну цінність. Що вони там врятували, удачі їм», – сказав очільник області Старух.

Він також зазначив, що наразі триває друга хвиля евакуації менш цінних речей з музеїв регіону, а саме копій та муляжів.

Нагадаємо, раніше у ЗОВАї повідомили, що росіяни захопили Мелітопольський міський краєзнавчий музей, де зберігалося скіфське золото, а колаборанти вказали їм місце, де воно знаходиться.

Источник: https://forpost.media/vijna/u-zaporizhzhi-zaprovadyly-zatiazhnu-komendantsku-hodynu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top