У Запоріжжі зустріли чемпіонок світу та Європи з веслування і важкої атлетики

Кінець вересня та початок жовтня видався щедрим на нагороди для запорізьких спортсменів. На чемпіонаті світу з веслувального марафону у місті Пешт (Румунія) тричі побували на п’єдесталі пошани спортсмени з Енергодару. Людмила Бабак здобула два золота на дистанціях 15.4 км та 3.4 км. Таким чином вихованка Сергія Снєжка стала шестиразовою чемпіонкою світу– на сьогодні Людмила єдина спортсменка на планеті, яка має таку кількість золотих нагород чемпіонатів світу з веслувального марафону.

Ще один енергодарський спортсмен Денис Давидов став бронзовим призером на дистанції 26.2 км – це перший подібний успіх в історії українського чоловічого марафону. З чотирьох медалей, здобутих збірною України, три – в активі представників Запорізької області. У командному заліку українці стали третіми.

Не менш феєрично виступили українці на чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед юніорів та молоді у Фінляндії. Наші силачі здобули рекордну кількість медалей – 48. Шість з них на рахунку представників Запорізької області. Абсолютною чемпіонкою континентальної першості стала запоріжанка Анастасія Манєвська. У ваговій категорії до 81 кг Анастасія виборола золоті медалі в ривку, поштовху, сумі двоборства. Найближчу конкурентку запоріжанка випередила на 12 кг. Анастасія не просто стала чемпіонкою Європи, а й виконала норматив майстра спорту України міжнародного класу, а також встановила рекорд України у поштовху серед молоді до 23 років. Три бронзи завоював у ваговій категорії понад 109 кг Олег Ганзенко – у ривку, поштовху і сумі двоборства.

У Запорізькому обласному центрі молоді вручили медалі «За розвиток Запорізького краю» Людмилі Бабак та її тренеру Сергію Снєжку. Подякою голови ЗОДА було відзначено Дениса Давидова та Олега Ганзенка, грамотами – Анастасію Манєвську та Анатолія Орлова.

Джерело: пресслужба облдержадміністрації