У Запоріжжя прибула допомога для жителів “сірої зони”

Військовослужбовці Національної гвардії України допомогли доставити гуманітарну допомогу від Республіки Нідерланди

Спільними зусиллями представників благодійного фонду «Українсько-Голландська співдружність для відновлення лайфлайн-Україна», Голландського фонду «Mara Foundation» та офіцерів цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру Національної гвардії гуманітарний вантаж був переданий до населених пунктів Запорізької області.

допомога сіра зона

Медикаменти, продукти харчування та предмети першої необхідності отримають люди, які перебувають в районі масових ворожих обстрілів, у так званій «сірій зоні».

допомога сіра зона

«Національна гвардія України робить усе можливе для підтримки, як цивільного населення, так і благодійників, які довіряючи нам, готові реалізовувати спільні проєкти.

допомога сіра зона

Це перший вантаж, який ми сьогодні доставили на Запоріжжя, але такі ж гуманітарні місії за участю Національної гвардії України реалізуються постійно й надалі будуть охоплювати різні куточки нашої держави.

В пріоритеті, звичайно ж ті регіони, де існує велика небезпека та ведуться активні бойові дії й люди потребують нашої уваги та підтримки», — зазначив начальник відділу цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ полковник Віктор Голумбівський.

Віктор Голумбівський

На сьогодні, така співпраця є фундаментом, на якому будується наша спільна мета – якнайшвидше здобути перемогу над ворогом та повернути людям мир.

допомога сіра зона

Джерело: сторінка 23 бригади ОГП Національної гвардії у соцмережі

Читайте також: Мешканців сіл Запорізької області, які перебувають під постійними обстрілами планують терміново евакуювати

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

допомога сіра зона
допомога сіра зона
допомога сіра зона
допомога сіра зона
допомога сіра зона

Сообщение У Запоріжжя прибула допомога для жителів “сірої зони” появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizhzhya-pribula-dopomoga-dlya-zhiteliv-siroyi-zoni

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top