У запорізьких школах мають бути тривожні кнопки для звернення у поліцію

У сховищах для учнів мають бути тепло, світло, вентиляція, вода й усе для комфортного перебування під час тривалої повітряної тривоги — у Запоріжжі обговорили безпеку у школах

Керівник Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух, перший заступник Володимир Шустов та директори профільних департаментів ЗОВА взяли участь у селекторній нараді з питань підготовки закладів освіти до навчального року, яка відбулася під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Кабінет міністрів України, як писала «Індустріалка»,  прийняв рішення стосовно нового навчального року. Уряд рекомендує розпочати його у школах з 1 вересня. Що стосується студентів університетів, то для них новий навчальний рік має розпочатися з 15 серпня, за винятком перших курсів. Навчання на не прифронтових територіях проходитиме очно. У прифронтових та тимчасово окупованих населених пунктах — в онлайн-форматі. Організаційний процес і очної, і змішаної форми навчання має забезпечити місцева влада.

Під час наради обговорили питання безпеки учнів та педагогів під час освітнього процесу. Так, навчання має розпочатися з 1 вересня в очному режимі. Тому там, де це можливо, захисні споруди цивільного захисту закладів освіти мають бути приведені в готовність до використання за призначенням.

-Безпека дітей — найголовніше завдання при підготовці закладів освіти до навчального року, — відмітив Денис Шмигаль. — Усі рекомендації вже розроблені. У сховищах мають бути тепло, світло, вентиляція, вода й усе для комфортного перебування під час тривалої повітряної тривоги. Навчання дітей і персоналу правильному поводженню під час тривоги мають стати регулярними.

Серед нововведень, які плануються з нового навчального року, це наявність у школах тривожної кнопки для звернення до органів Національної поліції.

Денис Шмигаль підкреслив, що новий навчальний рік має стартувати в очному режимі. Там, де це неможливо, зокрема, у прифронтових областях і прикордонних громадах, застосовуватиметься онлайн-навчання. А також дав завдання МВС опрацювати можливість використання комунального транспорту за певних умов для надання послуг із підвезення дітей з та до освітніх закладів.

У контексті підготовки закладів освіти до нового навчального року учасники наради обговорили й питання тимчасового розміщення вимушених переселенців у школах. Зокрема, обласним військовим адміністраціям було доручено розробити плани розміщення переселенців й в інших приміщеннях.

«Індустріалка» писала, що на цьому тижні до деяких навчальних закладів Запоріжжя навідались рятувальники, поліцейські та посадовці, щоб перевірити у якому стані перебувають сховища. В умовах воєнного часу їх наявність — одна з умов роботи закладів.

Читайте також: У разі повітряної тривоги вступні тести для абітурієнтів призупинятимуть.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение У запорізьких школах мають бути тривожні кнопки для звернення у поліцію появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizkih-shkolah-mayut-buti-trivozhni-knopki-dlya-zvernennya-u-politsiyu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top