У запорізькій лікарні з’явився сучасний томограф — фото, відео

На новому томографі вже можуть обстежуватися пацієнти

Запорізька міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги отримала новий комп’ютерний томограф. Діагностику на цьому обладнанні можуть пройти до 30 людей на день.

томограф

Як зазначив завідувач рентгенологічного відділення лікарні Євген Ксензов, на сьогодні комп’ютерна томографія — це провідний метод діагностики внутрішніх органів людини. Завдяки такому сучасному обладнанню можна більш детально діагностувати різні види захворювань.

томограф

томограф

— Це 32-х зрізовий апарат КТ з багатьма новими пакетами, яких в нас до цього не було. У тому числі — це 3D реконструкція, яка дозволяє діагностувати патологічні стани більш чітко та конкретно. Безумовно, це впливає на подальше лікування пацієнта. Раніше в лікарні був один томограф, але відтепер у нас з’явиться ще більше можливостей для досліджень, — зазначив Євген Ксензов.

На придбання томографа пішли кошти з обласного бюджету. Подібний томограф планують купити ще для одного медзаклада Запоріжжя. Закупка обладнання та реконструкція лікарень у Запоріжжі триває, незважаючи на війну. Про це повідомили на сайті Запорізької обласної військової адміністрації.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що в Запорізькому військовому госпіталі відновлюють старий корпус. На будівлі вже встановили новий дах, розпочалися внутрішні роботи.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение У запорізькій лікарні з’явився сучасний томограф — фото, відео появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizkiy-likarni-z-yavivsya-suchasniy-tomograf-foto-video

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top