У Запорізькій обласній школі спортивної майстерності триває реконструкція: що вже зроблено

“Ремонтне” випробування для спортивного комплексу почалося восени 2018 року. Окрім оновлення басейну на ШВСМ чекає повна реконструкція: як зовні, так і всередині.

Вартість розширеного проєкту реконструкції комплексу становить близько 100 мільйонів гривень. Її реалізують у межах програми “Велике будівництво”. Після завершення реконструкції загальна площа приміщень школи збільшиться втричі. Це дасть змогу прийняти в стінах спортивного комплексу близько півтори тисячі спортсменів.

“На даний момент працюють на демонтажних роботах та на технологіях. До 30, ну майже через тиждень кількість людей уже збільшиться в рази, тому що відкриються нові фронти робіт, прийде обладнання на монтаж і так далі. Наразі роботи ведуться за графіком”, – зазначив директор підрядної компанії Сергій Гавриленко.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizkij-oblasnij-shkoli-sportivnoi-majsternosti-trivaie-rekonstrukcija-shho-vzhe-zrobleno/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-zaporizkij-oblasnij-shkoli-sportivnoi-majsternosti-trivaie-rekonstrukcija-shho-vzhe-zrobleno

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top