У Запорізькій області і поліцейські потрапляють під обстріли

Поліцейські несуть службу у населених пунктах, які обстрілює ворог

З початку війни правоохоронці Запорізької області отримали більше 200 індивідуальних аптечок, скомплектованих по НАТОвському зразку.

Нестеренко

— Поліцейські несуть службу не тільки у Запоріжжі, забезпечуючи публічну безпеку, а й дуже близько до передової, де постійні обстріли, — розповів голова Запорізької обласної профспілкової організації атестованих працівників органів внутрішніх справ Віктор Нестеренко. — Вони працюють у Оріхові, Гуляйполі, Степногірську, інших населених пунктах області. А бійці батальону “Скіф”, які знаходилися у Лисичанську на Луганщині, постійно перебувають на ротації та несуть службу в Донецькій області разом з іншими підрозділами ЗСУ та тероборони.

Нестеренко

За словами Віктора Вікторовича, профспілкова організація разом з Головним управлінням Нацполіції в Запорізькій області, волонтерами та небайдужими людьми всі ці чотири місяці працює над тим, щоб поліцейські могли професійно виконувати свої обов’язки, пов”язані зі збройним опором агресору.

продукти

— Багато питань потребують вирішення і волонтерська допомога сьогодні дуже потрібна, — зазначає профспілковий лідер. — Ми забезпечуємо поліцейських медикаментами, продуктами харчування, засобами гігієни. І частково — форменним одягом.

Двічі відвозили допомогу на Донеччину бійцям батальону “Скіф”, збираємося поїхати і найближчим часом. До речі,  допомагаємо не тільки батальону ГУНП, а й підрозділам ЗСУ та тероборони.

Нещодавно навідували правоохоронців у Степногірську, відвезли холодильник, мікроволновку. А з депутатом обласної ради Вячеславом Колесниковим їздили до бійців добровольчого формування тероборони, які охороняють один з мостів.

допомога

За суттєву допомогу Віктор Нестеренко дуже вдячний товариству дружби “Запоріжжя-Оберхаузен” і особисто керівнику Галині Куришовій, Волонтерському центру “Запоріжжя” в особі керівника Михайла Чумака, волонтерам Сергію Сєрікову, Олександру Дяченку, Любові Лєоновій, які завжди підставляють своє плече.

продукти

А також усім небайдужим людям, які пропонують свою допомогу. Так, два фермери віддали свої автомобіли на потреби захисників країни. Один  передали ЗСУ, ше один — “Скіфу”.

— З Оберхаузена ми вже тричі отримували гуманітарну допомогу — медикаменти, продукти харчування, одяг — чоловічий, жіночий та дитячий. Ці речі були доречні для наших поліцейських, які вийшли з окупованих територій. Бо багато хто виходив в тому, в чому був.

Завдяки допомозі від жителів цього німецького міста-побратима Запоріжжя ми допомогли вихованцям інтернату на Великому Лузі, будинку для інвалідів. Тобто, допомагаємо не тільки поліцейським, — зазначає Віктор Нестеренко.

дефибрилятор

В якості гуманітарної допомоги надходить і медичне обладнання, яке поліцейська профспілка направляє в медичні заклади обласного центру. Так, дефибрилятори, монітори пацієнта для відділення реанімації передали в кардіоцентр та медустанову Нацполіції.

хаб

В пріоритеті — Запорізький військовий госпіталь, а також міські лікарні, де надають допомогу пораненим.

— На жаль, і серед поліцейських є поранені, — констатує Віктор Вікторович. — Зокрема, наші співробітники попали під обстріл в Оріхові. Один отримав важку контузію, лікувався.

Поліцейські постійно перебувають у зоні ризику. В Гуляйполі, Оріхові вони виконують різні функції — забезпечують публічну безпеку, несуть службу на блокпостах разом з військовослужбовцями ЗСУ та бійцями територіальної оборони.

Крім того, наші співробітники постійно виїжджають у складі слідчо-оперативних груп для документування військових злочинів.

аптечки

Зважаючи на умови роботи під час війни, поліцейським необхідні засоби для надання домедичної допомоги. Як розповів “Індустріалці” Віктор Нестеренко, в приміщенні ГУНП вони зробили медичний хаб, у якому формують аптечки — індивідуальні та колективні.

медичний хаб

Одна з поліцейських шиє підсумок для аптечок, а інші профспілчани займаються їх комплектуванням згідно стандартів НАТО — медикаментами, турнікетами, перев’язочними матеріалами, які стануть в нагоді відразу після, не дай Боже, поранення.

турнікет

— У нас також вже є випадки, коли поліцейські рятували життя цивільним — надавали допомогу громадянам, які отримали поранення під час обстрілу, — розповідає голова профспілкової організації.

Нестеренко хаб

Запорізький гарнізон поліції досить чисельний. Зрозуміло, що індивідуальні аптечки перш за все передають правоохоронцям, які несуть службу в гарячих точках — Оріхові, Гуляйполі, Краматорську. По мірі пошиття нових підсумків, аптечки будуть комплектуватися та передаватися правоохоронцям.

аптечки

Формуються також колективні аптечки для блокпостів, де несуть службу поліцейські. Їх буде скомплектовано близько 40 штук.

аптечки

На блокпостах правоохоронці перевіряють документи у людей, які приїжджають з окупованих територій чи виїжджають на непідконтрольні Україні території. Головне завдання — не допустити проникнення на нашу територію диверсійно-розвідувальних груп чи окремих диверсантів.

Нестеренко допомога

Фото автора та надані Віктором Нестеренком

Читайте також: Нацгвардійці отримали величезну партію бронежилетів від «Запоріжсталі»

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

хаб
аптечки
хаб
хаб
хаб
продукти
продукти
аптечки

Сообщение У Запорізькій області і поліцейські потрапляють під обстріли появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizkiy-oblasti-i-politseyski-potraplyayut-pid-obstrili

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top