У Запорізькій області комунальники намагаються поновити надання послуг після обстрілів

Протягом минулої доби було порушено електропостачання 1 041 абонента у 6 населених пунктах Пологівського району та 465 абонентів Оріхівських електромереж

На сьогодні, 09 травня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання знаходиться 23 008 абонентів у 82 населених пунктах Запорізької області.

Пошкодження, що виникло напередодні в одній з трансформаторних підстанцій м. Запоріжжя, внаслідок якого були знеструмлені 100 домівок містян, було усунуто протягом минулої доби. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

Проводити аварійно-відновлювальні роботи у інших населених пунктах області неможливо через активні бойові дії та не допуск до місць пошкоджень електромереж з боку військових.

Ситуація із газопостачанням без суттєвих змін. На сьогодні по області без газопостачання знаходиться 68 717 абонентів у 87 населених пунктах області. Залишаються відключеними від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу на території Донецької області.

Минулої доби у м. Оріхів внаслідок обстрілу пошкоджено газопроводи низького тиску.

Разом з тим, у тому ж м. Оріхів було усунуто отримані раніше того дня внаслідок обстрілів пошкодження розподільних газопроводів низького та середнього тиску.

Порушене внаслідок ведення бойових дій газопостачання у інших населених пунктах області планується невідкладно відновити після отримання доступу для проведення аварійно-відновлювальних робіт.

Крім того, через проблеми із забезпеченням електроенергією артезіанських свердловин без водопостачання частина м. Пологи Пологівського району.

Також внаслідок бойових дій пошкоджено каналізаційні очисні споруди, які приймають стоки м. Василівка та смт Степногірськ Василівського району.

«Індустріалка» повідомляла, що внаслідок ворожих обстрілів у Запорізькій області загорілися школа та житлові будинки: постраждала жінка.

Нагадаємо, 7 травня 2022 року близько 21:00 годинні російські війська задали удару по лікарні та двох гуртожиткам міста Оріхів. Як раніше повідомляла «Індустріалка», сирена спрацювала вчасно, тому мирне населення мало час переміститися в безпечне місце.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение У Запорізькій області комунальники намагаються поновити надання послуг після обстрілів появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizkiy-oblasti-komunalniki-namagayutsya-ponoviti-nadannya-poslug-pislya-obstriliv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top