У Запорізькій області «ковідна» статистика не дає ознак полегшення епідеміологічної ситуації

На цьому наголосив голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух під час брифінгу та тему ситуації з COVID-19 в регіоні.

Він зазначив, що статистика поки що не дає ознак полегшення епідеміологічної ситуації. За останню добу в області зареєстровано 1246 нових випадків захворювання на COVID-19, в тому числі 62 серед дітей, 21 серед медпрацівників, 45   летальних випадків. Одужало за добу 2256, продовжує лікуватися 29 322  особи.

—          Немає передумов говорити про завершення епідемії, або швидке завершення карантину. Добре, що одужує більше, ніж виявляють нових випадків, це хороша тенденція. Але більше тисячі виявлених хворих щодня говорять, що епідситуація складна, — відзначив Олександр Старух.

На сьогодні в області з 3700 ліжок для хворих на коронавірус в лікарнях області зайнято 2160. Погана тенденція щодо важких хворих — за кількістю завантаженості ліжок інтенсивної терапії область посідає друге місце в Україні — 82% таких місць зайнято. Лікарі констатують, що вірус агресивний, хвороба має складний перебіг, тому є необхідність продовження карантинних обмежень, повідомляє Департамент культури та інформаційної політики.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizkiy-oblasti-kovidna-statystyka-ne-daie-oznak-polehshennia-epidemiolohichnoi-sytuatsii.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top