У Запорізькій області низькі показники вакцинації від COVID-19

Як зазначає пресслужба ЗОДА, наразі в регіоні спостерігається велика кількість завантажених ліжок, виділених для лікування хворих на COVID-19, у тому числі, переважно ліжок, забезпечених киснем.

До останнього часу темпи вакцинації у Запорізькій області були дуже повільні. На сьогодні область по кількості охвату вакцинацією займає 19 місце в країні. Тижневе виконання темпів вакцинації від необхідного становить 38%. Протягом останнього тижня, а також з моменту переходу області до «червоної» зони, кількість бажаючих пройти вакцинацію стрімко зростає. На цей час необхідно терміново збільшити кількість центрів масової вакцинації.

На думку Віктора Ляшка, необхідно переглянути графіки роботи пунктів щеплень та центрів масової вакцинації, щоб зробити їх зручними та доступними для населення, а також активізувати комунікаційну роботу з питань вакцинації.

Варто зазначити, в регіоні зберігається подальше ускладнення епідситуації. За добу зареєстровано 1018 нових випадків захворювання, що майже в 9 разів більше, ніж рік тому. Кожен третій хворий – дитина шкільного віку. Серед захворілих 98% не мали щеплення.

Читайте також: у Запоріжжі стартували перевірки громадського транспорту. Пасажирів і водіїв перевіряють на дотримання карантинних обмежень.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizkij-oblasti-nizki-pokazniki-vakcinacii-vid-covid-19/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-zaporizkij-oblasti-nizki-pokazniki-vakcinacii-vid-covid-19

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top