У Запорізькій області окупанти не приховують обсягів крадіжки нового врожаю

Півмільйона тисяч тонн зерна запланувала вивезти з регіону окупаційна влада

Через морські торговельні порти та по суші російські загарбники мають намір вивезти 250 тис. тонн зернових, які наразі збирають аграрії на полях. Скуповувати врожай окупанти мають намір за наднизькою ціною.

Чергові плани грабунки сільськогосподарської галузі Запорізької області оприлюднив минулого тижня гауляйтер і колишній нардеп Євген Балицький. За його словами чотири великі кораблі, що перебувають на рейді у Бердянську готові взяти на борт близько 100 тис. тонн зерна. Ще 150 тис. тонн буде вивезено з регіону за допомогою залізничного та автомобільного транспорту. Нібито скуповувати зернотрейдери врожай будуть за доброю ціною, але тільки у тих підприємств, які пройдуть перереєстрацію. При цьому місцеві аграрії запевняють, що це тільки слова і не хочуть продавати зернові.

— Тільки уявіть, якщо раніше ціна була 8 тис. гривень за тону, то зараз — 2-3 тис. гривень, — каже один з аграріїв, що працює в Запорізькій області. — Вже мовчу, що ціна на світовому ринку становить 600 доларів, а це приблизно 20 тис. гривень. А собівартість виробництва тони зерна на рівні 5 тис. гривень. Виходить до 3 тис. гривень збитку на тоні. І хтось ще думає, що фермерам зараз легко?!

На минулому тижні, як повідомляла «Індустріалка», внаслідок ракетного обстрілу у Гуляйпільській тергромаді вигоріло понад 600 гектарів зернових культур різних сортів, з них – пшениця, рапс, ячмінь, ріпак. А у селі Кам’янскому Василівського району було знищено зерносховище.

Також керівник Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух висловив припущення, що через грабунок аграрних підприємств та зростання цін на паливо, добрива, а також бойові дії більшість фермерів не зможуть розпочати посівну кампанію.

Читайте також: У Запорізькій області окупанти зосереджують основні сили на утриманні зайнятих територій

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение У Запорізькій області окупанти не приховують обсягів крадіжки нового врожаю появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizkiy-oblasti-okupanti-ne-prihovuyut-obsyagiv-kradizhki-novogo-vrozhayu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top