У Запорізькій області окупанти викрали голову громади, де неодноразово лунали вибухи

Вже кілька днів перебуває у полоні загарбників голова Новобогданівської громади Дмитро Хлистун

Окупанти продовжують викрадати на окупованих територіях як пересічних громадян, так і представників місцевої влади. Днями так сталося в селі Новобогданівка, що знаходиться по сусідству з артскладами.

На всіх тимчасово зайнятих територіях російські військові намагаються схилити до співпраці представників місцевого самоврядування. Для цього спочатку проводять бесіди, а якщо вони не мають результату, вдаються до погроз і викрадень. Черговою жертвою окупантів став Дмитро Хлистун — голова Новобогданівської об’єднаної територіальної громади, яка відома на весь світ завдяки низці вибухових надзвичайних подій на колишній артбазі ракет і боєприпасів.

—  Там, де ворогу не вдалося схилити до співпраці місцеві ради — він призначає своїх намісників (так сталося, наприклад, в Терпіннівській громаді — авт.). Голови громад знаходяться під великим тиском, їх періодично викрадають та погрожують. Так, на сьогодні, вже 5 день у полоні знаходиться голова Новобогданівської сільської ради Хлистун Дмитро Петрович. Ми працюємо над тим, щоб повернути законно обраних місцевими жителями керівників територій додому, — повідомив голова Мелітопольської райдержадміністрації Ігор Судаков.

Очільник району додав, що  днями вдалось евакуювати понад 100 мешканців з Чкалівської, Веселівської та Кирилівської громад. А автобуси, які вивозили людей, були завантажені продуктами харчування, ліками та повернулись до населених пунктів регіону.

Ігор Судаков також повідомив, що намагання відновити навчальний процес у школах та дитсадках, в чому беруть участь деякі освітяни, буде прирівняний до співпраці з окупантом. Такі навчальні заклади більше не будуть фінансуватися з державного бюджету.

Читайте також: На блокпосту у Запорізькій області російські терористи взяли у полон чоловіка

Читайте наші новини на сайті zprz. city.

Сообщение У Запорізькій області окупанти викрали голову громади, де неодноразово лунали вибухи появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizkiy-oblasti-okupanti-vikrali-golovu-gromadi-de-neodnorazovo-lunali-vibuhi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top