У Запорізькій області окупанти захопили приміщення магазинів відомого бренду

Окупанти захопили приміщення семи магазинів популярної мережі EVA

Внаслідок військової агресії та тимчасової окупації росією частини територій Запорізької області ТОВ «РУШ» (Лінія магазинів EVA) повідомляє про припинення роботи в 7 магазинах EVA: одного — в смт Якимівка та шести — в Мелітополі.

магазин ЕVA

Як повідомляє PR-менеджер ТОВ «РУШ» Володимир Железняк, 29 травня 2022 року окупанти захопили приміщення, у яких були розташовані магазини EVA.

— З 29 травня 2022 будь-який контроль та управління даними об’єктами втрачено, а діяльність в них з боку ТОВ «РУШ» припинена. Їх діяльність здійснюється поза волею ТОВ «РУШ».

Звертаємо увагу, що діяльність захоплених магазинів під брендом EVA з 29.05.2022 здійснюється незаконно та є порушенням норм чинного законодавства України.

Ми не маємо об’єктивної можливості будь-яким чином контролювати та впливати на роботу вказаних магазинів, а права клієнтів, гарантовані українським законодавством у сфері якості, безпечності продукції, цін та розрахунків, дотримання прав споживачів, не будуть дотримані і вже порушуються окупантом.

Попри все Компанія докладатиме зусиль, аби допомагати українській армії та державі загалом відновити цілісність кордонів. Ми з надією дивимося у майбутнє і сподіваємося, що після звільнення тимчасово окупованих територій наші магазини у смт Якимівка та місті Мелітополі знову відчинять свої двері під брендом EVA.

До того часу закликаємо не підтримувати дії окупантів, — повідомив Володимир Железняк.

Читайте також: У місті Запорізької області зранку пролунав потужний вибух

Читайте наші новини на сайті zprz.city

Сообщение У Запорізькій області окупанти захопили приміщення магазинів відомого бренду появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizkiy-oblasti-okupanti-zahopili-primishhennya-magaziniv-vidomogo-brendu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top